Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Teams

Competitiestand

# Team GS W | G | V P DV - DT DS
4. Futsal Dragten 1 2 1 | 1 | 0 4 6 - 2 4
8. Futsal Dragten 2 2 0 | 2 | 0 2 5 - 5 0
9. Futsal Dragten 3 3 0 | 1 | 2 1 11 - 19 -8
6. Futsal Dragten 4 1 0 | 0 | 1 0 1 - 4 -3
10. Futsal Dragten 5 1 0 | 0 | 1 0 4 - 8 -4
13. Futsal Dragten 6 3 0 | 0 | 3 0 7 - 23 -16
6. Futsal Dragten 7 2 1 | 0 | 1 3 10 - 7 3
3. Futsal Dragten 8 2 1 | 0 | 1 3 11 - 11 0
8. Futsal Dragten 9 3 1 | 0 | 2 3 10 - 14 -4
4. Futsal Dragten 10 1 0 | 0 | 1 0 2 - 4 -2

Week: 39 26-09-2022 / 02-10-2022

Vrijdag 30 septemberThuis

V.V. Westerkwartier 2
W
vv Stanfries 1 (ZV)

Zaaldienst: Futsal Dragten 6, 20:50 - 23:00

Vrijdag 30 septemberUit

Drachtster Boys 4
VV
19:55
Inter Maluku Futsal Club 1
GVV
20:00
PKC83 2
WWV
20:00
Potetos 7
21:00

Week: 40 03-10-2022 / 09-10-2022

Woensdag 5 oktoberThuis

Tunas 1
VW
De Herauten 5
VV

Vrijdag 7 oktoberThuis

Futsal Frisia/ Spin Off 1
WWVW
FVC 2
WV

Zaaldienst: Futsal Dragten 8, 21:50 - 23:00

Vrijdag 7 oktoberUit

Drachtster Boys 1
VVV
19:00

Week: 41 03-10-2022 / 16-10-2022

Vrijdag 14 oktoberThuis

FVC 1
VWW
Nieuw Roden 1
VW

Zaaldienst: Futsal Dragten 5, 20:50 - 23:00

Maandag 10 oktoberUit

Avanti 2
VV
20:00

Woensdag 12 oktoberUit

Futsal Emmeloord/ Kofu Sushi 1
VVW
21:15

Vrijdag 14 oktoberUit

Drachtster Boys 2
W
19:00
WMC/ EP De Treffer 2
VW
19:00
Zevenhuizen 2
21:45

Week: 42 17-10-2022 / 23-10-2022

Woensdag 19 oktoberThuis

Gieten 1
WWV
Fc. Grootegast 1

Vrijdag 21 oktoberThuis

Futsal Emmeloord/ Boomsma 4
V.V. Westerkwartier 2
W

Zaaldienst: Futsal Dragten 1, 21:50 - 23:00

Woensdag 19 oktoberUit

ZVF 1
VWWW
20:30

Vrijdag 21 oktoberUit

Drachtster Boys 2
20:00

Week: 43 17-10-2022 / 30-10-2022

Woensdag 26 oktoberThuis

Peize 2
Potetos 2
V

Vrijdag 28 oktoberThuis

REUZ 1
W
Groningen 1
VW

Zaaldienst: Futsal Dragten 9, 20:50 - 23:00

Maandag 24 oktoberUit

Broekster Boys 3
G
20:25

Vrijdag 28 oktoberUit

TLC 5
20:00

Week: 44 31-10-2022 / 06-11-2022

Woensdag 2 novemberThuis

Steenwijker Boys 1
WV
Drachtster Boys 2
W

Vrijdag 4 novemberThuis

Broekster Boys 7
VVV
TLC 6
VV

Zaaldienst: Futsal Dragten 3, 20:50 - 23:00

Er zijn geen uitwedstrijden deze week

Week: 45 31-10-2022 / 13-11-2022

Woensdag 9 novemberThuis

Peize 1
WW
Golden Oldies 2
WW

Vrijdag 11 novemberThuis

ONT/CHZ 4
VV
Leeuwarder Zwaluwen 1
VVV

Zaaldienst: Futsal Dragten 6, 20:50 - 23:00

Maandag 7 novemberUit

Steenwijker Boys 1
WV
20:50

Woensdag 9 novemberUit

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVW
20:00
CSVC 1
WW
21:00

Vrijdag 11 novemberUit

Drachtster Boys 4
VV
19:00
ONT/CHZ 2
V
19:00
V.V. Westerkwartier 1
WW
21:00

Week: 46 14-11-2022 / 20-11-2022

Woensdag 16 novemberThuis

ONT/CHZ 5
V
Leekster Eagles 4
W

Vrijdag 18 novemberThuis

Leekster Eagles 2
VV
Beilen 1
WV

Zaaldienst: Futsal Dragten 4, 20:50 - 23:00

Woensdag 16 novemberUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
WV
21:00

Vrijdag 18 novemberUit

Nieuw Roden 1
VW
19:00
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
Roden 7
WW
20:50

Week: 47 14-11-2022 / 27-11-2022

Woensdag 23 novemberThuis

TLC 5

Vrijdag 25 novemberThuis

SC Flamingo 1
WWVV
FVC 2
WV

Zaaldienst: Futsal Dragten 10, 20:50 - 23:00

Maandag 21 novemberUit

Broekster Boys 5
WWV
20:25

Woensdag 23 novemberUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 14
20:00
DOSKO 1
VVV
21:00

Vrijdag 25 novemberUit

Nieuw Roden 2
V
19:00
Futsal Winsum 2
VWV
22:00

Week: 48 28-11-2022 / 04-12-2022

Woensdag 30 novemberThuis

Drachtster Boys 4
VV

Vrijdag 2 decemberThuis

Hoogeveen 1
VWWV
ONT/CHZ 3
WG

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 30 novemberUit

Futsal Frisia 2
WWV
19:00

Vrijdag 2 decemberUit

TLC 6
VV
21:55

Week: 49 05-12-2022 / 11-12-2022

Woensdag 7 decemberThuis

Potetos 7
Nieuw Roden 2
V

Vrijdag 9 decemberThuis

Peize 2
Futsal Dragten 1
WVG

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 9 decemberUit

Futsal Dragten 3
WG
21:00

Week: 50 12-12-2022 / 18-12-2022

Woensdag 14 decemberThuis

TLC 5

Vrijdag 16 decemberThuis

Futsal Dragten 10
VV
Avanti 1
VWW

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 14 decemberUit

FVC 2
WV
20:00

Vrijdag 16 decemberUit

Usquert 1
WV
20:30
Zevenhuizen 2
20:50
Futsal Dragten 8
GVW
21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 9
WV
22:00

Week: 2 09-01-2023 / 15-01-2023

Woensdag 11 januariThuis

ONR

Vrijdag 13 januariThuis

vv Sneek Wit Zwart 1
WVW
Futsal Dragten 7
VW

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 13 januariUit

Drachtster Boys 2
W
19:00
ONT/CHZ 5
V
20:00
Futsal Dragten 6
VVV
22:00

Week: 3 16-01-2023 / 22-01-2023

Woensdag 18 januariThuis

Avanti 2
VV
DWS Oosterpoort 3
W

Vrijdag 20 januariThuis

zvv Borger 1
GW
Sporting Emmen 1
G

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 18 januariUit

Futsal Emmeloord 2
WW
19:15

Week: 4 16-01-2023 / 29-01-2023

Woensdag 25 januariThuis

ONT/CHZ 4
VV
Drachtster Boys 3
VVW

Vrijdag 27 januariThuis

Drachtster Boys 2
W
zvv Urk 2
WVG

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 23 januariUit

Golden Oldies 3
VVWW
19:30
De Herauten 1
VVVV
20:00

Vrijdag 27 januariUit

zvv Urk 3
W
19:40
ONR
20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
WVG
21:00

Week: 5 30-01-2023 / 05-02-2023

Woensdag 1 februariThuis

Zevenhuizen 2
Drachtster Boys 4
VV

Vrijdag 3 februariThuis

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVW
ONT/CHZ 6
WVWW

Zaaldienst nog niet bekend

Er zijn geen uitwedstrijden deze week

Week: 6 30-01-2023 / 12-02-2023

Woensdag 8 februariThuis

Inter Maluku Futsal Club 1
GVV
ONT/CHZ 2
V

Vrijdag 10 februariThuis

PKC 83 2
Peize 1
WW

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 6 februariUit

zvv Grijpskerk 1
VVVW
20:30
SC Veenwouden 1
WW
21:30

Vrijdag 10 februariUit

ONT/CHZ 4
VV
20:00
Peize 2
22:00

Week: 7 13-02-2023 / 19-02-2023

Woensdag 15 februariThuis

Steenwijker Boys 1
WV
ONT/CHZ 5
V

Vrijdag 17 februariThuis

Broekster Boys 6
WW
Drachtster Boys 1
VVV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 15 februariUit

Futsal Frisia/ Spin Off 1
WWVW
20:00

Vrijdag 17 februariUit

Roden 7
WW
19:00
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
Tunas 1
VW
21:00
Fc. Grootegast 2
V
21:00

Week: 8 20-02-2023 / 26-02-2023

Woensdag 22 februariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 9
WV
Futsal Dragten 8
GVW

Vrijdag 24 februariThuis

Roden 7
WW
Broekster Boys 5
WWV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 22 februariUit

Futsal Dragten 10
VV
21:30

Vrijdag 24 februariUit

Groningen 1
VW
21:30

Week: 9 20-02-2023 / 05-03-2023

Woensdag 1 maartThuis

zvv Urk 3
W

Vrijdag 3 maartThuis

Futsal Emmeloord/ Kofu Sushi 1
VVW
WMC/ EP De Treffer 2
VW

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 27 februariUit

Broekster Boys 6
WW
19:30

Woensdag 1 maartUit

FVC 1
VWW
19:00

Vrijdag 3 maartUit

V.V. Westerkwartier 2
W
19:00
ONT/CHZ 5
V
19:00
ONT/CHZ 4
VV
20:00

Week: 10 06-03-2023 / 12-03-2023

Vrijdag 10 maartThuis

ZVF 1
VWWW
Futsal Dragten 6
VVV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 8 maartUit

vv Sneek Wit Zwart 1
WVW
19:00

Vrijdag 10 maartUit

Drachtster Boys 4
VV
19:55
REUZ 1
W
21:00
Futsal Dragten 7
VW
22:00

Week: 11 06-03-2023 / 19-03-2023

Woensdag 15 maartThuis

Futsal Dragten 8
GVW

Vrijdag 17 maartThuis

V.V. Westerkwartier 1
WW
CSVC 1
WW

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 13 maartUit

Broekster Boys 7
VVV
20:30

Woensdag 15 maartUit

Futsal Dragten 10
VV
20:30
Leeuwarder Zwaluwen 1
VVV
21:30

Vrijdag 17 maartUit

Drachtster Boys 3
VVW
19:00
Nieuw Roden 1
VW
21:00

Week: 12 13-03-2023 / 26-03-2023

Vrijdag 24 maartThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
WV
Broekster Boys 3
G

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 20 maartUit

Avanti 2
VV
20:00
Leekster Eagles 2
VV
21:30

Woensdag 22 maartUit

Beilen 1
WV
21:15

Vrijdag 24 maartUit

Drachtster Boys 2
W
19:00
Futsal Marum 3
WWWV
19:00
Leekster Eagles 4
W
20:00

Week: 13 27-03-2023 / 02-04-2023

Woensdag 29 maartThuis

DOSKO 1
VVV
G.S.F.V. Drs. Vijfje 14

Vrijdag 31 maartThuis

Futsal Winsum 2
VWV
zvv Urk 3
W

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 29 maartUit

SC Flamingo 1
WWVV
21:00

Vrijdag 31 maartUit

Peize 1
WW
19:00
Drachtster Boys 2
W
19:00

Week: 15 10-04-2023 / 16-04-2023

Vrijdag 14 aprilThuis

ONT/CHZ 4
VV
Futsal Frisia 2
WWV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 12 aprilUit

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVW
20:00
Hoogeveen 1
VWWV
20:00

Vrijdag 14 aprilUit

Peize 2
19:00
Real Camaradas 3
W
21:50

Week: 16 17-04-2023 / 23-04-2023

Vrijdag 21 aprilThuis

Usquert 1
WV
Drachtster Boys 3
VVW

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 21 aprilUit

Drachtster Boys 4
VV
19:00
Nieuw Roden 2
V
19:55
Gieten 1
WWV
20:00
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
Avanti 1
VWW
20:30

Week: 17 24-04-2023 / 30-04-2023

Vrijdag 28 aprilThuis

TLC 6
VV
Fc. Grootegast 2
V

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 28 aprilUit

V.V. Westerkwartier 2
W
19:00
ONT/CHZ 3
WG
19:00
ONT/CHZ 5
V
20:00

Week: 19 08-05-2023 / 14-05-2023

Woensdag 10 meiThuis

ONT/CHZ 5
V

Vrijdag 12 meiThuis

Zevenhuizen 2
Leeuwarder Zwaluwen 2
VVVV

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 12 meiUit

TLC 6
VV
19:00
Potetos 2
V
19:00

Week: 20 08-05-2023 / 21-05-2023

Vrijdag 19 meiThuis

Nieuw Roden 1
VW

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 15 meiUit

De Herauten 5
VV
20:00

Vrijdag 19 meiUit

Futsal Marum 3
WWWV
19:00
ONT/CHZ 6
WVWW
20:00

Week: 21 22-05-2023 / 28-05-2023

Vrijdag 26 meiThuis

Golden Oldies 3
VVWW

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 26 meiUit

TLC 5
20:00

Thuis

Woensdag 28 september

zvv Grijpskerk 1
4
SC Veenwouden 1
5

Vrijdag 23 september

ONT/CHZ 2
0
ONT/CHZ 4
3
ONT/CHZ 6
4

Woensdag 21 september

vv Stanfries 1
4

Vrijdag 16 september

De Herauten 1
0
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
1

Woensdag 14 september

Futsal Marum 3
6

Vrijdag 9 september

Futsal Emmeloord 2
13
Real Camaradas 3
8

Woensdag 7 september

vv Stanfries 1
8
Roden 7
4

Vrijdag 2 september

Drachtster Boys 4
2
ONT/CHZ 6
7

Woensdag 31 augustus

Inter Maluku Futsal Club 1
5
Futsal Marum 3
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Woensdag 28 september

vv Sneek Wit Zwart 1
4

Maandag 26 september

Leeuwarder Zwaluwen 2
3

Woensdag 21 september

Futsal Heerenveen 4
1

Vrijdag 16 september

Drachtster Boys 3
2
ONT/CHZ 4
3
zvv Urk 2
2

Maandag 12 september

Golden Oldies 2
6

Vrijdag 9 september

zvv Borger 1
2
Peize 1
13

Maandag 5 september

Sporting Emmen 1
4

Vrijdag 2 september

Avanti 1
4
ONT/CHZ 1
5
HZVV 1
6

Woensdag 31 augustus

t Fean 58 1
3

Maandag 29 augustus

zvv Grijpskerk 1
2
Golden Oldies 1
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Afgeschermd FD 8 4 (2)
2. Gosse Jan Annema FD 2 3 (2)
3. Jurjen Geertsma FD 8 3 (2)
4. Jorrit de Boer FD 3 3 (3)
5. Jacob Pier Salverda FD 5 2 (1)
6. Bawan Barzingi FD 9 2 (3)
7. Jelmer de Boer FD 3 2 (3)
8. Gijs Oostra FD 9 2 (3)
9. Eduard Veenstra FD 6 2 (3)
10. Niek Praamstra FD 6 2 (3)
11. Jeroen Akkerman FD 5 1 (1)
12. Wietze van der Meer FD 10 1 (1)
13. Anis Zeher FD 5 1 (1)
14. Afgeschermd FD 1 1 (2)
15. Sander de Vries FD 7 1 (2)
16. Jurian Zwarts FD 2 1 (2)
17. Rene Mellema FD 1 1 (2)
18. Afgeschermd FD 8 1 (2)
19. Roy Sikkenk FD 7 1 (2)
20. Djaldrick Burleson FD 1 1 (2)
21. Aaron Tahapary FD 1 1 (2)
22. Maarten de Groot FD 7 1 (2)
23. Rudolf Smedinga FD 2 1 (2)
24. Jochem van der Ploeg FD 7 1 (2)
25. Afgeschermd FD 7 1 (2)
26. Diederik Russchen FD 3 1 (3)
27. Senn Bosma FD 9 1 (3)
28. Mark Russchen FD 3 1 (3)
29. Thom Zwart FD 3 1 (3)
30. Mitchell van Loon FD 3 1 (3)
31. Johan Alkema FD 6 1 (3)

Gastspelers

# Naam Team
1. Yannick Boonstra FD 4 3
2. Jurgen Scholte FD 4 3
3. Afgeschermd FD 2 2
4. Marcel Bruinsma FD 4 2
5. Djaldrick Burleson FD 5 1
6. Joey Collet FD 4 1
7. Simon Kruizinga FD 7 1

Beker

# Naam Team GS
1. Joey Collet FD 4 4 (2)
2. Yannick Boonstra FD 4 4 (2)
3. Jurjen Geertsma FD 8 3 (2)
4. Paul Wijbenga FD 10 2 (1)
5. Afgeschermd FD 1 2 (1)
6. Leslie Fukur FD 5 2 (1)
7. Jorrit de Boer FD 3 2 (1)
8. Aaron Tahapary FD 1 2 (1)
9. Niek Praamstra FD 6 2 (1)
10. Marcel Bruinsma FD 4 2 (2)
11. Jurgen Scholte FD 4 2 (2)
12. Jurian Zwarts FD 2 1 (1)
13. Diederik Russchen FD 3 1 (1)
14. Jeroen Akkerman FD 5 1 (1)
15. Jelmer de Boer FD 3 1 (1)
16. Wietze van der Meer FD 10 1 (1)
17. Roy Sikkenk FD 7 1 (1)
18. Niels van der Wiel FD 3 1 (1)
19. Eduard Veenstra FD 6 1 (1)
20. Bas de Voogd FD 6 1 (1)
21. Afgeschermd FD 2 1 (1)
22. Rudolf Smedinga FD 2 1 (1)
23. Mitchell van Loon FD 3 1 (1)
24. Johan Alkema FD 6 1 (1)
25. Kevin Elsenga FD 2 1 (1)
26. Afgeschermd FD 4 1 (2)
27. Afgeschermd FD 8 1 (2)
28. Gijs Oostra FD 9 1 (2)
29. Wilco Berghoef FD 4 1 (2)
30. Afgeschermd FD 9 1 (2)
31. Mika de Bruijn FD 9 1 (2)

Gastspelers

# Naam Team
1. Jurgen Scholte FD 4 6
2. Aaron Tahapary FD 1 1
3. Joey Collet FD 4 1

Totaal

# Naam Team GS
1. Jurjen Geertsma FD 8 6 (4)
2. Jorrit de Boer FD 3 5 (4)
3. Joey Collet FD 4 4 (3)
4. Yannick Boonstra FD 4 4 (3)
5. Afgeschermd FD 8 4 (4)
6. Niek Praamstra FD 6 4 (4)
7. Afgeschermd FD 1 3 (3)
8. Gosse Jan Annema FD 2 3 (3)
9. Aaron Tahapary FD 1 3 (3)
10. Jelmer de Boer FD 3 3 (4)
11. Eduard Veenstra FD 6 3 (4)
12. Gijs Oostra FD 9 3 (5)
13. Paul Wijbenga FD 10 2 (2)
14. Leslie Fukur FD 5 2 (2)
15. Jeroen Akkerman FD 5 2 (2)
16. Wietze van der Meer FD 10 2 (2)
17. Jacob Pier Salverda FD 5 2 (2)
18. Jurian Zwarts FD 2 2 (3)
19. Marcel Bruinsma FD 4 2 (3)
20. Roy Sikkenk FD 7 2 (3)
21. Jurgen Scholte FD 4 2 (3)
22. Rudolf Smedinga FD 2 2 (3)
23. Diederik Russchen FD 3 2 (4)
24. Mitchell van Loon FD 3 2 (4)
25. Johan Alkema FD 6 2 (4)
26. Bawan Barzingi FD 9 2 (5)
27. Anis Zeher FD 5 1 (2)
28. Afgeschermd FD 4 1 (3)
29. Sander de Vries FD 7 1 (3)
30. Rene Mellema FD 1 1 (3)
31. Wilco Berghoef FD 4 1 (3)
32. Djaldrick Burleson FD 1 1 (3)
33. Afgeschermd FD 2 1 (3)
34. Maarten de Groot FD 7 1 (3)
35. Jochem van der Ploeg FD 7 1 (3)
36. Afgeschermd FD 7 1 (3)
37. Kevin Elsenga FD 2 1 (3)
38. Afgeschermd FD 8 1 (4)
39. Afgeschermd FD 8 1 (4)
40. Niels van der Wiel FD 3 1 (4)
41. Mark Russchen FD 3 1 (4)
42. Bas de Voogd FD 6 1 (4)
43. Thom Zwart FD 3 1 (4)
44. Senn Bosma FD 9 1 (5)
45. Afgeschermd FD 9 1 (5)
46. Mika de Bruijn FD 9 1 (5)

Gastspelers