Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Teams

Competitiestand

# Team GS W | G | V P DV - DT DS
7. Futsal Dragten 1 11 4 | 4 | 3 16 26 - 31 -5
5. Futsal Dragten 2 12 4 | 4 | 4 16 46 - 43 3
8. Futsal Dragten 3 9 2 | 2 | 5 5 29 - 49 -20
4. Futsal Dragten 4 8 4 | 3 | 1 15 31 - 21 10
9. Futsal Dragten 5 8 2 | 0 | 6 6 33 - 47 -14
12. Futsal Dragten 6 11 2 | 0 | 9 6 26 - 66 -40
6. Futsal Dragten 7 10 5 | 2 | 3 17 39 - 28 11
5. Futsal Dragten 8 10 4 | 1 | 5 13 50 - 41 9
10. Futsal Dragten 9 10 4 | 1 | 5 13 39 - 47 -8
7. Futsal Dragten 10 8 1 | 0 | 7 3 22 - 37 -15

Week: 5 30-01-2023 / 05-02-2023

Woensdag 1 februariThuis

Zevenhuizen 2
VVGWV
ONT/CHZ 2
VVGWG

Vrijdag 3 februariThuis

Avanti 1
VWWWV

Zaaldienst: Futsal Dragten 10, 20:50 - 23:00

Vrijdag 3 februariUit

Usquert 1
WVVWV
20:30

Week: 6 30-01-2023 / 12-02-2023

Woensdag 8 februariThuis

Inter Maluku Futsal Club 1
GVVGV
Drachtster Boys 4
VVWVW

Vrijdag 10 februariThuis

PKC83 2
WWVWG
Peize 1
WWVWW

Zaaldienst: Futsal Dragten 4, 21:50 - 23:00

Maandag 6 februariUit

zvv Grijpskerk 1
VVVWV
20:30

Vrijdag 10 februariUit

ONT/CHZ 4
VVGWW
20:00
Peize 2
WWVWW
22:00

Week: 7 13-02-2023 / 19-02-2023

Woensdag 15 februariThuis

Steenwijker Boys 1
WVWWV
ONT/CHZ 5
VVVVV

Vrijdag 17 februariThuis

Broekster Boys 6
WWWWG
Drachtster Boys 1
VVVVV

Zaaldienst: Futsal Dragten 8, 20:50 - 23:00

Woensdag 15 februariUit

Futsal Frisia/ Spin Off 1
WWVWG
20:00

Vrijdag 17 februariUit

Roden 7
WWVWV
19:00
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
Tunas 1
VWWGW
21:00
Fc. Grootegast 2
VWGGW
21:00

Week: 8 13-02-2023 / 26-02-2023

Woensdag 22 februariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 9
WVWVG
Futsal Dragten 8
GVWVG

Vrijdag 24 februariThuis

CSVC 1
WGWWW
Broekster Boys 5
WWVVW

Zaaldienst: Futsal Dragten 6, 20:50 - 23:00

Maandag 20 februariUit

Avanti 3
VVVVV
19:00

Woensdag 22 februariUit

Futsal Dragten 10
VVVWV
21:30

Vrijdag 24 februariUit

Groningen 1
VWVVV
21:30

Week: 9 20-02-2023 / 05-03-2023

Woensdag 1 maartThuis

zvv Urk 3
WVVVV

Vrijdag 3 maartThuis

Futsal Emmeloord/ Meat \u0026 Eat
WMC/ EP De Treffer 2
VWVGW

Zaaldienst: Futsal Dragten 9, 21:50 - 23:00

Maandag 27 februariUit

Avanti 3
VVVVV
19:00
Broekster Boys 6
WWWWG
21:30

Woensdag 1 maartUit

FVC 1
VWWWW
19:00

Vrijdag 3 maartUit

ONT/CHZ 5
VVVVV
19:00
ONT/CHZ 4
VVGWW
20:00
V.V. Westerkwartier 2
WGVWG
21:00

Week: 10 06-03-2023 / 12-03-2023

Woensdag 8 maartThuis

Potetos 7
WVVWV

Vrijdag 10 maartThuis

ZVF 1
VWWWW
Futsal Dragten 6
VVVWV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 8 maartUit

vv Sneek Wit Zwart 1
WVWVV
19:00

Vrijdag 10 maartUit

Drachtster Boys 4
VVWVW
20:00
REUZ 1
WWGVW
21:00
Futsal Dragten 7
VWGVW
22:00

Week: 11 06-03-2023 / 19-03-2023

Woensdag 15 maartThuis

Futsal Dragten 8
GVWVG
FVC 2
WVGWW

Vrijdag 17 maartThuis

V.V. Westerkwartier 1
WWWVW
CSVC 1
WWGWW

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 13 maartUit

Broekster Boys 7
VVVVV
20:30

Woensdag 15 maartUit

Futsal Dragten 10
VVVWV
20:30

Vrijdag 17 maartUit

ONR
VWWWV
20:00
Drachtster Boys 3
VVWWW
20:00
Nieuw Roden 1
VWWWV
21:00

Week: 12 13-03-2023 / 26-03-2023

Vrijdag 24 maartThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
WVVVW
Broekster Boys 3
GWWWV

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 20 maartUit

Avanti 2
VVVVW
20:00
Leekster Eagles 2
VVVWW
21:30

Woensdag 22 maartUit

Beilen 1
WVGWV
21:15

Vrijdag 24 maartUit

Futsal Marum 3
WWWVW
19:00
Leekster Eagles 4
WGVGV
20:00
Drachtster Boys 2
WGGWW
20:00

Week: 13 27-03-2023 / 02-04-2023

Woensdag 29 maartThuis

Futsal Heerenveen 7
WWWWW
G.S.F.V. Drs. Vijfje 14
VVGVV

Vrijdag 31 maartThuis

Futsal Winsum 2
VWVWV
zvv Urk 3
WVVVV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 29 maartUit

SC Flamingo 1
WWVVW
21:00

Vrijdag 31 maartUit

Peize 1
WWVWW
19:00
Drachtster Boys 2
WGGWW
20:00

Week: 14 03-04-2023 / 09-04-2023

Woensdag 5 aprilThuis

Avanti 3
VVVVV
TLC 5
WGVVV

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 7 aprilUit

Futsal Heerenveen 7
WWWWW
19:00
Nieuw Roden 2
VGVVG
20:00
DWS Oosterpoort 3
WWGGV
21:55

Week: 15 10-04-2023 / 16-04-2023

Vrijdag 14 aprilThuis

ONT/CHZ 4
VVGWW
ONT/CHZ 6
WVWWV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 12 aprilUit

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVWWV
20:00
Hoogeveen 1
VWWVV
20:00

Vrijdag 14 aprilUit

Peize 2
WWVWW
19:00
Real Camaradas 3
WVVVW
21:50

Week: 16 10-04-2023 / 23-04-2023

Vrijdag 21 aprilThuis

Usquert 1
WVVWV
Drachtster Boys 3
VVWWW

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 17 aprilUit

Steenwijker Boys 1
WVWWV
19:30

Vrijdag 21 aprilUit

Nieuw Roden 2
VGVVG
19:55
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
Gieten 1
WWVVG
20:00
Drachtster Boys 4
VVWVW
20:00
Avanti 1
VWWWV
20:30

Week: 17 24-04-2023 / 30-04-2023

Vrijdag 28 aprilThuis

TLC 6
VVVVW
Fc. Grootegast 2
VWGGW

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 26 aprilUit

Futsal Emmeloord 2
WWWWW
21:05

Vrijdag 28 aprilUit

ONT/CHZ 3
WGVWW
19:00
ONT/CHZ 5
VVVVV
20:00
V.V. Westerkwartier 2
WGVWG
21:00

Week: 18 01-05-2023 / 07-05-2023

Woensdag 3 meiThuis

Peize 2
WWVWW
ONT/CHZ 5
VVVVV

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 3 meiUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 14
VVGVV
20:55

Week: 19 08-05-2023 / 14-05-2023

Woensdag 10 meiThuis

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVWWV

Vrijdag 12 meiThuis

Zevenhuizen 2
VVGWV
Leeuwarder Zwaluwen 2
VVVVV

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 12 meiUit

Potetos 2
VVGWW
19:00
Drachtster Boys 2
WGGWW
20:00
TLC 6
VVVVW
21:00

Week: 20 08-05-2023 / 21-05-2023

Vrijdag 19 meiThuis

Nieuw Roden 1
VWWWV
vv Sneek Wit Zwart 1
WVWVV

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 15 meiUit

De Herauten 5
VVVVV
20:00

Vrijdag 19 meiUit

ONT/CHZ 5
VVVVV
19:00
Futsal Marum 3
WWWVW
19:00
ONT/CHZ 6
WVWWV
20:00

Week: 21 22-05-2023 / 28-05-2023

Vrijdag 26 meiThuis

Futsal Heerenveen 7
WWWWW
Roden 7
WWVWV

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 26 meiUit

TLC 5
WGVVV
20:00

Week: 22 29-05-2023 / 04-06-2023

Vrijdag 2 juniThuis

Nieuw Roden 2
VGVVG
Futsal Heerenveen 7
WWWWW

Zaaldienst nog niet bekend

Er zijn geen uitwedstrijden deze week


Thuis

Vrijdag 27 januari

zvv Urk 2
2
Drachtster Boys 2
2

Woensdag 25 januari

(Afgelast)
Drachtster Boys 3
ONT/CHZ 4
4
(Afgelast)
Drachtster Boys 3

Vrijdag 20 januari

Sporting Emmen 1
3
zvv Borger 1
2

Woensdag 18 januari

Avanti 2
0
DWS Oosterpoort 3
5

Vrijdag 13 januari

Leekster Eagles 2
2
GAVC 1
9

Woensdag 11 januari

Futsal Dragten 7
5
Futsal Heerenveen 7
7

Vrijdag 16 december

Futsal Dragten 1
4
Futsal Dragten 10
3

Woensdag 14 december

Golden Oldies 3
4
TLC 5
6

Woensdag 7 december

(Afgelast)
Potetos 7
(Afgelast)
Potetos 7
Nieuw Roden 2
2

Vrijdag 2 december

Hoogeveen 1
0
ONT/CHZ 3
1

Woensdag 30 november

Drachtster Boys 4
8
ONR
10

Woensdag 23 november

ONT/CHZ 4
5
SC Flamingo 1
3

Vrijdag 18 november

(Afgelast)
Leekster Eagles 2
(Afgelast)
Leekster Eagles 2
Beilen 1
5
Beilen 1
0

Woensdag 16 november

ONT/CHZ 5
2
Leekster Eagles 4
1

Woensdag 9 november

Peize 1
8
Golden Oldies 2
4

Vrijdag 4 november

TLC 6
5
Broekster Boys 7
3

Woensdag 2 november

Drachtster Boys 2
4
Steenwijker Boys 1
3

Vrijdag 28 oktober

REUZ 1
3
Groningen 1
1

Woensdag 26 oktober

Potetos 2
7
Peize 2
9

Vrijdag 21 oktober

V.V. Westerkwartier 2
4
Futsal Emmeloord/ Boomsma 4
6

Woensdag 19 oktober

Gieten 1
5
Fc. Grootegast 1
2

Vrijdag 14 oktober

FVC 1
7
Nieuw Roden 1
5

Vrijdag 7 oktober

Futsal Frisia/ Spin Off 1
3
FVC 2
3

Woensdag 5 oktober

Tunas 1
5
De Herauten 5
3

Vrijdag 30 september

V.V. Westerkwartier 2
3
vv Stanfries 1
4

Woensdag 28 september

zvv Grijpskerk 1
4
SC Veenwouden 1
5

Vrijdag 23 september

ONT/CHZ 2
0
ONT/CHZ 4
3
ONT/CHZ 6
4

Woensdag 21 september

vv Stanfries 1
4

Vrijdag 16 september

De Herauten 1
0
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
1

Woensdag 14 september

Futsal Marum 3
6

Vrijdag 9 september

Futsal Emmeloord 2
13
Real Camaradas 3
8

Woensdag 7 september

Roden 7
4
vv Stanfries 1
8

Vrijdag 2 september

ONT/CHZ 6
7
Drachtster Boys 4
2

Woensdag 31 augustus

Inter Maluku Futsal Club 1
5
Futsal Marum 3
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 27 januari

zvv Urk 3
3
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
4

Maandag 23 januari

Golden Oldies 3
7
De Herauten 1
0

Woensdag 18 januari

Futsal Emmeloord 2
(Afgelast)
Futsal Emmeloord 2
(Afgelast)

Vrijdag 13 januari

Futsal Frisia 3
4
Futsal Winsum 2
5

Woensdag 11 januari

Futsal Dragten 6
0

Vrijdag 16 december

G.S.F.V. Drs. Vijfje 9
7
Zevenhuizen 2
1
Futsal Dragten 3
1
Futsal Dragten 8
7

Woensdag 14 december

FVC 2
0

Vrijdag 2 december

TLC 6
1
Futsal Heerenveen 7
4

Maandag 21 november

Broekster Boys 5
7

Vrijdag 18 november

Nieuw Roden 1
11
Roden 7
2
vv Stanfries 1
6

Woensdag 16 november

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
7

Vrijdag 11 november

V.V. Westerkwartier 1
1
Drachtster Boys 4
2
ONT/CHZ 2
6

Woensdag 9 november

Futsal Buitenpost/ The Point 1
3
CSVC 1
2

Vrijdag 28 oktober

TLC 5
1

Maandag 24 oktober

Broekster Boys 3
5

Vrijdag 21 oktober

Drachtster Boys 2
1

Woensdag 19 oktober

ZVF 1
10

Vrijdag 14 oktober

WMC/ EP De Treffer 2
5
Zevenhuizen 2
1
Drachtster Boys 2
3

Woensdag 12 oktober

Futsal Emmeloord/ Meat & Eat
10

Maandag 10 oktober

Avanti 2
5

Vrijdag 7 oktober

Drachtster Boys 1
1

Vrijdag 30 september

Inter Maluku Futsal Club 1
3
PKC83 2
8
Potetos 7
3
Drachtster Boys 4
2

Woensdag 28 september

vv Sneek Wit Zwart 1
4

Maandag 26 september

Leeuwarder Zwaluwen 2
3

Woensdag 21 september

Futsal Heerenveen 4
1

Vrijdag 16 september

ONT/CHZ 4
3
Drachtster Boys 3
2
zvv Urk 2
2

Maandag 12 september

Golden Oldies 2
6

Vrijdag 9 september

Peize 1
13
zvv Borger 1
2

Maandag 5 september

Sporting Emmen 1
4

Vrijdag 2 september

Avanti 1
4
ONT/CHZ 1
5
HZVV 1
6

Woensdag 31 augustus

t Fean 58 1
3

Maandag 29 augustus

Golden Oldies 1
5
zvv Grijpskerk 1
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Jurjen Geertsma FD 8 22 (10)
2. Jelle Geertsma FD 8 11 (10)
3. Simon Kruizinga FD 7 11 (10)
4. Afgeschermd FD 2 10 (13)
5. Jeroen Akkerman FD 5 7 (8)
6. Jurgen Scholte FD 4 7 (8)
7. Afgeschermd FD 5 7 (8)
8. Yannick Boonstra FD 4 7 (8)
9. Aaron Tahapary FD 1 7 (11)
10. Wietze van der Meer FD 10 6 (8)
11. Jelmer de Boer FD 3 6 (9)
12. Gerard de Haan FD 8 6 (10)
13. Jochem van der Ploeg FD 7 6 (10)
14. Jorrit de Boer FD 3 5 (9)
15. Sem Groen FD 9 5 (11)
16. Mark Kooistra FD 1 5 (11)
17. Afgeschermd FD 2 5 (13)
18. Afgeschermd FD 2 5 (13)
19. Marcel Bruinsma FD 4 4 (8)
20. Paul Wijbenga FD 10 4 (8)
21. Joey Collet FD 4 4 (8)
22. Afgeschermd FD 10 4 (8)
23. Thom Zwart FD 3 4 (9)
24. Afgeschermd FD 8 4 (10)
25. Eduard Veenstra FD 6 4 (11)
26. Gosse Jan Annema FD 2 4 (13)
27. Wilco Berghoef FD 4 3 (8)
28. Djaldrick Burleson FD 5 3 (8)
29. Jacob Pier Salverda FD 5 3 (8)
30. Sander de Vries FD 7 3 (10)
31. Atze Jan van der Ploeg FD 7 3 (10)
32. Jelmer Hoekstra FD 7 3 (10)
33. Roy Sikkenk FD 7 3 (10)
34. Gijs Oostra FD 9 3 (11)
35. Djaldrick Burleson FD 1 3 (11)
36. Hylke Bakker FD 2 3 (13)
37. Jurian Zwarts FD 2 3 (13)
38. Joost Pragt FD 2 3 (13)
39. Hans Keizer FD 2 3 (13)
40. Afgeschermd FD 2 3 (13)
41. Justin Schouwenaar FD 2 3 (13)
42. Leslie Fukur FD 5 2 (8)
43. Willem Slagmann FD 10 2 (8)
44. Erik Barelds FD 4 2 (8)
45. Ismael Ismail FD 5 2 (8)
46. Jorrit de Boer FD 5 2 (8)
47. Mitchell van Loon FD 3 2 (9)
48. Riemer de Boer FD 8 2 (10)
49. Afgeschermd FD 1 2 (11)
50. Afgeschermd FD 1 2 (11)
51. Bas de Voogd FD 6 2 (11)
52. Senn Bosma FD 9 2 (11)
53. Rene Mellema FD 1 2 (11)
54. Johan Alkema FD 6 2 (11)
55. Bawan Barzingi FD 9 2 (11)
56. Mark Visser FD 6 2 (11)
57. Bram Lamsma FD 6 2 (11)
58. Niek Praamstra FD 6 2 (11)
59. Afgeschermd FD 10 1 (8)
60. Afgeschermd FD 10 1 (8)
61. Bram van der Wal FD 4 1 (8)
62. Diederik Russchen FD 3 1 (9)
63. Afgeschermd FD 3 1 (9)
64. Niels van der Wiel FD 3 1 (9)
65. Mark Russchen FD 3 1 (9)
66. Maarten de Groot FD 7 1 (10)
67. Afgeschermd FD 7 1 (10)
68. Gerard Kets FD 8 1 (10)
69. Afgeschermd FD 6 1 (11)
70. Collin Scheper FD 9 1 (11)
71. Mohammed Azzaoui FD 9 1 (11)
72. Afgeschermd FD 1 1 (11)
73. Benjamin Donker FD 6 1 (11)
74. Afgeschermd FD 9 1 (11)
75. Afgeschermd FD 9 1 (11)

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 10 23
2. Afgeschermd FD 10 10
3. Afgeschermd FD 2 9
4. Jurgen Scholte FD 4 6
5. Joey Collet FD 4 6
6. Djaldrick Burleson FD 5 4
7. Yannick Boonstra FD 4 3
8. Marcel Bruinsma FD 4 3
9. Afgeschermd FD 6 3
10. Afgeschermd FD 1 3
11. Djaldrick Burleson FD 1 2
12. Aaron Tahapary FD 1 2
13. Afgeschermd FD 4 1
14. Afgeschermd FD 1 1
15. Simon Kruizinga FD 7 1

Beker

# Naam Team GS
1. Marcel Bruinsma FD 4 7 (4)
2. Joey Collet FD 4 7 (4)
3. Jurjen Geertsma FD 8 6 (4)
4. Yannick Boonstra FD 4 4 (4)
5. Jurgen Scholte FD 4 3 (4)
6. Riemer de Boer FD 8 3 (4)
7. Leslie Fukur FD 5 2 (1)
8. Paul Wijbenga FD 10 2 (1)
9. Niek Praamstra FD 6 2 (1)
10. Afgeschermd FD 1 2 (2)
11. Jorrit de Boer FD 3 2 (2)
12. Aaron Tahapary FD 1 2 (2)
13. Djaldrick Burleson FD 1 2 (2)
14. Ruben Kijlstra FD 4 2 (4)
15. Wilco Berghoef FD 4 2 (4)
16. Jurian Zwarts FD 2 1 (1)
17. Bas de Voogd FD 6 1 (1)
18. Jeroen Akkerman FD 5 1 (1)
19. Johan Alkema FD 6 1 (1)
20. Eduard Veenstra FD 6 1 (1)
21. Wietze van der Meer FD 10 1 (1)
22. Afgeschermd FD 2 1 (1)
23. Afgeschermd FD 2 1 (1)
24. Kevin Elsenga FD 2 1 (1)
25. Diederik Russchen FD 3 1 (2)
26. Afgeschermd FD 1 1 (2)
27. Afgeschermd FD 3 1 (2)
28. Jelmer de Boer FD 3 1 (2)
29. Niels van der Wiel FD 3 1 (2)
30. Sander de Vries FD 7 1 (2)
31. Atze Jan van der Ploeg FD 7 1 (2)
32. Gijs Oostra FD 9 1 (2)
33. Sam Schut FD 9 1 (2)
34. Mitchell van Loon FD 3 1 (2)
35. Roy Sikkenk FD 7 1 (2)
36. Afgeschermd FD 9 1 (2)
37. Afgeschermd FD 8 1 (4)
38. Afgeschermd FD 4 1 (4)
39. Gerard de Haan FD 8 1 (4)
40. Jelle Geertsma FD 8 1 (4)

Gastspelers

# Naam Team
1. Jurgen Scholte FD 4 6
2. Aaron Tahapary FD 1 1
3. Joey Collet FD 4 1
4. Afgeschermd FD 10 1

Totaal

# Naam Team GS
1. Jurjen Geertsma FD 8 28 (14)
2. Jelle Geertsma FD 8 12 (14)
3. Marcel Bruinsma FD 4 11 (12)
4. Joey Collet FD 4 11 (12)
5. Simon Kruizinga FD 7 11 (12)
6. Yannick Boonstra FD 4 11 (12)
7. Afgeschermd FD 2 11 (14)
8. Jurgen Scholte FD 4 10 (12)
9. Aaron Tahapary FD 1 9 (13)
10. Jeroen Akkerman FD 5 8 (9)
11. Wietze van der Meer FD 10 7 (9)
12. Afgeschermd FD 5 7 (9)
13. Jorrit de Boer FD 3 7 (11)
14. Jelmer de Boer FD 3 7 (11)
15. Gerard de Haan FD 8 7 (14)
16. Paul Wijbenga FD 10 6 (9)
17. Jochem van der Ploeg FD 7 6 (12)
18. Wilco Berghoef FD 4 5 (12)
19. Eduard Veenstra FD 6 5 (12)
20. Sem Groen FD 9 5 (13)
21. Djaldrick Burleson FD 1 5 (13)
22. Mark Kooistra FD 1 5 (13)
23. Afgeschermd FD 8 5 (14)
24. Riemer de Boer FD 8 5 (14)
25. Afgeschermd FD 2 5 (14)
26. Afgeschermd FD 2 5 (14)
27. Leslie Fukur FD 5 4 (9)
28. Afgeschermd FD 10 4 (9)
29. Thom Zwart FD 3 4 (11)
30. Sander de Vries FD 7 4 (12)
31. Atze Jan van der Ploeg FD 7 4 (12)
32. Roy Sikkenk FD 7 4 (12)
33. Niek Praamstra FD 6 4 (12)
34. Afgeschermd FD 1 4 (13)
35. Gijs Oostra FD 9 4 (13)
36. Jurian Zwarts FD 2 4 (14)
37. Gosse Jan Annema FD 2 4 (14)
38. Afgeschermd FD 2 4 (14)
39. Djaldrick Burleson FD 5 3 (9)
40. Jacob Pier Salverda FD 5 3 (9)
41. Mitchell van Loon FD 3 3 (11)
42. Bas de Voogd FD 6 3 (12)
43. Johan Alkema FD 6 3 (12)
44. Jelmer Hoekstra FD 7 3 (12)
45. Hylke Bakker FD 2 3 (14)
46. Joost Pragt FD 2 3 (14)
47. Hans Keizer FD 2 3 (14)
48. Justin Schouwenaar FD 2 3 (14)
49. Willem Slagmann FD 10 2 (9)
50. Ismael Ismail FD 5 2 (9)
51. Jorrit de Boer FD 5 2 (9)
52. Diederik Russchen FD 3 2 (11)
53. Niels van der Wiel FD 3 2 (11)
54. Ruben Kijlstra FD 4 2 (12)
55. Mark Visser FD 6 2 (12)
56. Erik Barelds FD 4 2 (12)
57. Bram Lamsma FD 6 2 (12)
58. Afgeschermd FD 1 2 (13)
59. Afgeschermd FD 1 2 (13)
60. Senn Bosma FD 9 2 (13)
61. Rene Mellema FD 1 2 (13)
62. Bawan Barzingi FD 9 2 (13)
63. Afgeschermd FD 9 2 (13)
64. Afgeschermd FD 10 1 (9)
65. Afgeschermd FD 10 1 (9)
66. Afgeschermd FD 3 1 (11)
67. Afgeschermd FD 3 1 (11)
68. Mark Russchen FD 3 1 (11)
69. Afgeschermd FD 6 1 (12)
70. Afgeschermd FD 4 1 (12)
71. Maarten de Groot FD 7 1 (12)
72. Benjamin Donker FD 6 1 (12)
73. Afgeschermd FD 7 1 (12)
74. Bram van der Wal FD 4 1 (12)
75. Collin Scheper FD 9 1 (13)
76. Mohammed Azzaoui FD 9 1 (13)
77. Afgeschermd FD 9 1 (13)
78. Sam Schut FD 9 1 (13)
79. Gerard Kets FD 8 1 (14)
80. Kevin Elsenga FD 2 1 (14)

Gastspelers