Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 1Topklasse F

Luchien Eding Coach
Fopke Bosma Grensrechter
Ricardo Tahapary Assistent trainer
Jeroen Dragt Keeper
Aaron Tahapary Speler (C)
Joel Wagenaar Speler

Rachid Akdim Speler
Marco Braaksma Speler
Sander Germeraad Speler
Tim Hof Speler
Mark Kooistra Speler
Thommy Saya Speler
Dennis de Vries Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 PKC83/ Team Carré 1 14 13 | 1 | 0 40 80 - 34 46 0
2 Hoogeveen 1 14 9 | 2 | 3 29 65 - 44 21 0
3 Futsal Dragten 1 15 9 | 1 | 5 28 57 - 54 3 0
4 Avanti 1 14 6 | 3 | 5 21 70 - 67 3 0
5 WMC/ EP De Treffer 1 14 7 | 0 | 7 21 60 - 57 3 0
6 G.S.F.V. Drs. Vijfje 1 13 6 | 2 | 5 20 51 - 45 6 0
7 V.V. Westerkwartier 1 15 5 | 4 | 6 19 49 - 53 -4 0
8 REUZ 1 15 4 | 4 | 7 16 60 - 69 -9 0
9 Jong Leekster Eagles 15 4 | 3 | 8 15 49 - 55 -6 0
10 Futsal Frisia/ Spin Off 1 13 4 | 2 | 7 14 48 - 57 -9 0
11 Beilen 1 16 4 | 1 | 11 13 39 - 74 -35 0
12 De Herauten 1 14 3 | 1 | 10 10 48 - 67 -19 0

Woensdag 26 februariUit

Avanti 1
WWWWG
22:00

Vrijdag 6 maartUit

V.V. Westerkwartier 1
WGGVW
21:00

Vrijdag 13 maartThuis

WMC/ EP De Treffer 1
VWWWV

Woensdag 18 maartUit

Beilen 1
WGVVV
20:30

Vrijdag 27 maartThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
VWWVV

Vrijdag 3 aprilUit

Jong Leekster Eagles
GWVVV
19:00

Vrijdag 17 aprilUit

Avanti 1
WWWWG
21:00

Vrijdag 24 aprilThuis

REUZ 1
GGWVW

Thuis

Vrijdag 14 februari

PKC83/ Team Carré 1
6

Vrijdag 31 januari

De Herauten 1
2

Vrijdag 24 januari

Hoogeveen 1
3

Vrijdag 17 januari

De Herauten 1
1

Vrijdag 6 december

Avanti 1
4

Vrijdag 8 november

Beilen 1
1

Vrijdag 18 oktober

V.V. Westerkwartier 1
2

Vrijdag 11 oktober

Jong Leekster Eagles
2

Vrijdag 27 september

Futsal Frisia/ Spin Off 1
4

Uit

Woensdag 5 februari

Futsal Frisia/ Spin Off 1
5

Vrijdag 13 december

REUZ 1
9

Vrijdag 29 november

Futsal Dragten 2
1

Vrijdag 22 november

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
2

Maandag 11 november

De Herauten 1
3

Vrijdag 1 november

WMC/ EP De Treffer 1
4

Vrijdag 25 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
2

Vrijdag 4 oktober

PKC83/ Team Carré 1
6

Woensdag 11 september

Hoogeveen 1
2

Vrijdag 6 september

Futsal Marum 1
4

Competitie

# Naam Team GS
1. Sander Germeraad FD 1 14 (15)
2. Aaron Tahapary FD 1 12 (15)
3. Joel Wagenaar FD 1 9 (15)
4. Marco Braaksma FD 1 5 (15)
5. Tim Hof FD 1 5 (15)
6. Mark Kooistra FD 1 4 (15)
7. Dennis de Vries FD 1 2 (15)
8. Thommy Saya FD 1 1 (15)
9. Rachid Akdim FD 1 1 (15)
10. Jeroen Dragt FD 1 0 (15)

Gastspelers

# Naam Team
1. Eigen doelpunt 2
2. Diederik Russchen FD 3 2

Beker

# Naam Team GS
1. Sander Germeraad FD 1 7 (4)
2. Tim Hof FD 1 4 (4)
3. Joel Wagenaar FD 1 3 (4)
4. Mark Kooistra FD 1 3 (4)
5. Rachid Akdim FD 1 2 (4)
6. Aaron Tahapary FD 1 1 (4)
7. Marco Braaksma FD 1 1 (4)
8. Thommy Saya FD 1 0 (4)
9. Dennis de Vries FD 1 0 (4)
10. Jeroen Dragt FD 1 0 (4)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Sander Germeraad FD 1 21
2. Aaron Tahapary FD 1 13
3. Joel Wagenaar FD 1 12
4. Tim Hof FD 1 9
5. Mark Kooistra FD 1 7
6. Marco Braaksma FD 1 6
7. Rachid Akdim FD 1 3
8. Dennis de Vries FD 1 2
9. Thommy Saya FD 1 1
10. Jeroen Dragt FD 1 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Eigen doelpunt 2
2. Diederik Russchen FD 3 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 9 7 1 1
Uit 10 6 0 4
Totaal 19 13 1 5

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 33 (42%) 45 (58%) 78
Tegen 25 (40%) 38 (60%) 63

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,7 4,5 4,1
Tegen 2,8 3,8 3,3
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 27 sep
Futsal Dragten 1
Futsal Frisia/ Spin Off 1
6
4
Uit: ma 11 nov
De Herauten 1
Futsal Dragten 1
3
6