Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 1Topklasse F

Luchien Eding Coach
Fopke Bosma Grensrechter
Ricardo Tahapary Assistent trainer
Jeroen Dragt Keeper
Aaron Tahapary Speler (C)
Joel Wagenaar Speler

Rachid Akdim Speler
Marco Braaksma Speler
Sander Germeraad Speler
Tim Hof Speler
Mark Kooistra Speler
Thommy Saya Speler
Dennis de Vries Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 PKC83/ Team Carré 1 7 6 | 1 | 0 19 39 - 21 18 0
2 Hoogeveen 1 8 6 | 1 | 1 19 36 - 22 14 0
3 Futsal Dragten 1 8 6 | 0 | 2 18 34 - 24 10 0
4 WMC/ EP De Treffer 1 8 5 | 0 | 3 15 35 - 26 9 0
5 Avanti 1 6 3 | 1 | 2 10 34 - 31 3 0
6 De Herauten 1 8 3 | 0 | 5 9 30 - 31 -1 0
7 REUZ 1 7 2 | 2 | 3 8 28 - 33 -5 0
8 V.V. Westerkwartier 1 7 2 | 2 | 3 8 22 - 28 -6 0
9 Futsal Frisia/ Spin Off 1 9 2 | 2 | 5 8 33 - 45 -12 0
10 G.S.F.V. Drs. Vijfje 1 7 2 | 1 | 4 7 22 - 28 -6 0
11 Jong Leekster Eagles 8 2 | 1 | 5 7 25 - 27 -2 0
12 Beilen 1 9 1 | 1 | 7 4 19 - 41 -22 0

Vrijdag 22 novemberUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
VWWVV
19:00

Vrijdag 29 novemberUit

Futsal Dragten 2
WVWW
21:00
Futsal Dragten 2
WVWW
21:00
Futsal Dragten 2
WVWW
21:00

Vrijdag 6 decemberThuis

Avanti 1
WWWWG

Vrijdag 13 decemberUit

REUZ 1
GGWVW
21:00

Vrijdag 17 januariThuis

De Herauten 1
WWWVV

Vrijdag 24 januariThuis

Hoogeveen 1
WWWVW

Woensdag 5 februariUit

Futsal Frisia/ Spin Off 1
WGVVV
21:00

Vrijdag 14 februariThuis

PKC 83/ Team Carré 1

Vrijdag 28 februariUit

Jong Leekster Eagles
GWVVV
19:00

Vrijdag 6 maartUit

V.V. Westerkwartier 1
WGGVW
21:00

Vrijdag 13 maartThuis

WMC/ EP De Treffer 1
VWWWV

Woensdag 18 maartUit

Beilen 1
WGVVV
20:30

Vrijdag 27 maartThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
VWWVV

Vrijdag 17 aprilUit

Avanti 1
WWWWG
22:00

Vrijdag 24 aprilThuis

REUZ 1
GGWVW

Thuis

Vrijdag 8 november

Beilen 1
1

Vrijdag 18 oktober

V.V. Westerkwartier 1
2

Vrijdag 11 oktober

Jong Leekster Eagles
2

Vrijdag 27 september

Futsal Frisia/ Spin Off 1
4

Uit

Maandag 11 november

De Herauten 1
3

Vrijdag 1 november

WMC/ EP De Treffer 1
4

Vrijdag 25 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
2

Vrijdag 4 oktober

PKC83/ Team Carré 1
6

Woensdag 11 september

Hoogeveen 1
2

Vrijdag 6 september

Futsal Marum 1
4

Competitie

# Naam Team GS
1. Sander Germeraad FD 1 8 (8)
2. Aaron Tahapary FD 1 6 (8)
3. Marco Braaksma FD 1 5 (8)
4. Joel Wagenaar FD 1 4 (8)
5. Mark Kooistra FD 1 3 (8)
6. Dennis de Vries FD 1 2 (8)
7. Tim Hof FD 1 2 (8)
8. Rachid Akdim FD 1 1 (8)
9. Thommy Saya FD 1 1 (8)
10. Jeroen Dragt FD 1 0 (8)

Gastspelers

# Naam Team
1. Eigen doelpunt 2

Beker

# Naam Team GS
1. Sander Germeraad FD 1 5 (2)
2. Tim Hof FD 1 2 (2)
3. Joel Wagenaar FD 1 2 (2)
4. Aaron Tahapary FD 1 1 (2)
5. Mark Kooistra FD 1 1 (2)
6. Dennis de Vries FD 1 0 (2)
7. Marco Braaksma FD 1 0 (2)
8. Rachid Akdim FD 1 0 (2)
9. Jeroen Dragt FD 1 0 (2)
10. Thommy Saya FD 1 0 (2)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Sander Germeraad FD 1 13
2. Aaron Tahapary FD 1 7
3. Joel Wagenaar FD 1 6
4. Marco Braaksma FD 1 5
5. Tim Hof FD 1 4
6. Mark Kooistra FD 1 4
7. Dennis de Vries FD 1 2
8. Rachid Akdim FD 1 1
9. Thommy Saya FD 1 1
10. Jeroen Dragt FD 1 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Eigen doelpunt 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 4 4 0 0
Uit 6 4 0 2
Totaal 10 8 0 2

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 18 (40%) 27 (60%) 45
Tegen 9 (30%) 21 (70%) 30

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 4,5 4,5 4,5
Tegen 2,3 3,5 3
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 27 sep
Futsal Dragten 1
Futsal Frisia/ Spin Off 1
6
4
Uit: ma 11 nov
De Herauten 1
Futsal Dragten 1
3
6