Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 104e klasse 14

Afgeschermd Keeper
Michel de Boer Speler
Afgeschermd Speler
Rutger Hartkoorn Speler
Wietze van der Meer Speler
Afgeschermd Speler

Harmen Meijer Speler
Jolt Jetse Oostra Speler
Afgeschermd Speler
Willem Slagmann Speler
Afgeschermd Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1 Roden 3 7 7 | 0 | 0 21 51 - 16 35
2 Zevenhuizen 1 7 5 | 1 | 1 16 51 - 18 33
3 ONR 2 5 4 | 0 | 1 12 38 - 17 21
4 Nieuw Roden 3 6 4 | 0 | 2 12 48 - 21 27
5 ONT/CHZ 3 4 3 | 1 | 0 10 25 - 10 15
6 V.V. Westerkwartier 4 5 3 | 0 | 2 9 32 - 18 14
7 TLC 3 4 2 | 1 | 1 7 19 - 18 1
8 TLC 6 7 1 | 2 | 4 5 21 - 36 -15
9 Drachtster Boys 2 7 1 | 2 | 4 5 16 - 46 -30
10 Futsal Dragten 10 7 1 | 1 | 5 4 28 - 37 -9
11 TLC 5 5 1 | 0 | 4 3 11 - 21 -10
12 TLC 4 6 1 | 0 | 5 3 10 - 29 -19
13 Futsal Dragten 8 4 0 | 0 | 4 0 1 - 64 -63

Vrijdag 4 februariThuis

Drachtster Boys 2
WVVGV

Vrijdag 11 februariUit

Futsal Dragten 8
VVVV
19:55

Vrijdag 25 februariThuis

TLC 5
WVVVV

Vrijdag 4 maartThuis

V.V. Westerkwartier 4
WWVW

Vrijdag 25 maartThuis

ONT/CHZ 3
WGWW

Vrijdag 1 aprilThuis

Zevenhuizen 1
VWWGW

Vrijdag 8 aprilUit

TLC 6
VVGVV
19:00

Vrijdag 22 aprilThuis

TLC 3
VWGVW

Vrijdag 29 aprilUit

Drachtster Boys 2
WVVGV
19:00

Vrijdag 6 meiUit

Nieuw Roden 3
WVWWW
22:00

Vrijdag 27 meiUit

TLC 5
WVVVV
20:00

Vrijdag 10 juniUit

TLC 3
VWGVW
21:00

Thuis

Vrijdag 19 november

Nieuw Roden 3
8

Vrijdag 22 oktober

Futsal Dragten 8
1

Vrijdag 15 oktober

ONR 2
7

Vrijdag 1 oktober

TLC 6
4

Vrijdag 24 september

TLC 4
4
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 29 oktober

Zevenhuizen 1
6

Vrijdag 17 september

V.V. Westerkwartier 4
7

Woensdag 8 september

Surhuisterveen 1
3
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Harmen Meijer FD 10 7 (7)
2. Wietze van der Meer FD 10 5 (7)
3. Afgeschermd FD 10 5 (7)
4. Willem Slagmann FD 10 4 (7)
5. Afgeschermd FD 10 2 (7)
6. Michel de Boer FD 10 2 (7)
7. Rutger Hartkoorn FD 10 1 (7)
8. Afgeschermd FD 10 1 (7)
9. Afgeschermd FD 10 1 (7)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Beker

# Naam Team GS
1. Wietze van der Meer FD 10 1 (1)
2. Jolt Jetse Oostra FD 10 1 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Harmen Meijer FD 10 7
2. Wietze van der Meer FD 10 6
3. Afgeschermd FD 10 5
4. Willem Slagmann FD 10 4
5. Afgeschermd FD 10 2
6. Michel de Boer FD 10 2
7. Rutger Hartkoorn FD 10 1
8. Afgeschermd FD 10 1
9. Afgeschermd FD 10 1
10. Jolt Jetse Oostra FD 10 1

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar


Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 5 1 1 3
Uit 3 0 0 3
Totaal 8 1 1 6

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 24 (80%) 6 (20%) 30
Tegen 24 (60%) 16 (40%) 40

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 4,8 2 3,8
Tegen 4,8 5,3 5
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 22 okt
Futsal Dragten 10
Futsal Dragten 8
11
1
Geen uitwedstrijden gespeelt