Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 2Hoofdklasse I

Richard Claus Keeper
Gosse Jan Annema Speler
Stefan Bergsma Speler
Arnaud Donker Speler
Dennis Jansen Speler
Wietze Moedt Speler

Joost Pragt Speler
Henk Schotanus Speler
Justin Schouwenaar Speler
Rudolf Smedinga Speler
Jurian Zwarts Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1 4 4 | 0 | 0 12 31 - 18 13 0
2 PKC83 2 5 3 | 0 | 2 9 25 - 13 12 0
3 zvv Grijpskerk 1 5 2 | 2 | 1 8 24 - 20 4 0
4 SC Flamingo 2 3 2 | 0 | 1 6 13 - 11 2 0
5 Leekster Eagles 3 4 2 | 0 | 2 6 22 - 23 -1 0
6 zvv Urk 2 4 2 | 0 | 2 6 14 - 20 -6 0
7 Balk ZV 1 3 1 | 1 | 1 4 11 - 13 -2 0
8 Waterpoort Boys 1 4 1 | 1 | 2 4 12 - 14 -2 0
9 Noordbergum 1 1 0 | 0 | 1 0 0 - 7 -7 0
10 Futsal Dragten 2 5 0 | 0 | 5 0 13 - 26 -13 0

Vrijdag 4 decemberThuis

Leekster Eagles 3
WVWV

Woensdag 9 decemberUit

Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1
WWWWW
21:15

Woensdag 6 januariUit

SC Flamingo 2
WWWVV
22:00

Maandag 11 januariUit

zvv Grijpskerk 1
GVGGW
20:30

Vrijdag 22 januariThuis

zvv Urk 2
GWWVV

Vrijdag 29 januariThuis

PKC 83 2

Vrijdag 12 februariThuis

Balk ZV 1
VGVW

Woensdag 17 februariUit

Waterpoort Boys 1
VVVGW
20:00

Vrijdag 5 maartThuis

Noordbergum 1
WVV

Thuis

Vrijdag 2 oktober

zvv Grijpskerk 1
4

Vrijdag 18 september

Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1
6

Uit

Vrijdag 9 oktober

PKC83 2
9

Vrijdag 25 september

zvv Urk 2
3

Maandag 7 september

Leekster Eagles 3
4

Maandag 31 augustus

Avanti 1
3

Competitie

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 2 (5)
2. Rudolf Smedinga FD 2 2 (5)
3. Stefan Bergsma FD 2 2 (5)
4. Henk Schotanus FD 2 2 (5)
5. Joost Pragt FD 2 2 (5)
6. Justin Schouwenaar FD 2 1 (5)
7. Richard Claus FD 2 0 (5)
8. Jurian Zwarts FD 2 0 (5)
9. Dennis Jansen FD 2 0 (5)
10. Gosse Jan Annema FD 2 0 (5)
11. Wietze Moedt FD 2 0 (5)

Gastspelers

# Naam Team
1. Mark Russchen FD 3 1
2. Thom Zwart FD 3 1

Beker

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 1 (1)
2. Richard Claus FD 2 0 (1)
3. Jurian Zwarts FD 2 0 (1)
4. Justin Schouwenaar FD 2 0 (1)
5. Dennis Jansen FD 2 0 (1)
6. Rudolf Smedinga FD 2 0 (1)
7. Gosse Jan Annema FD 2 0 (1)
8. Stefan Bergsma FD 2 0 (1)
9. Henk Schotanus FD 2 0 (1)
10. Wietze Moedt FD 2 0 (1)
11. Joost Pragt FD 2 0 (1)

Gastspelers

# Naam Team
1. Thommy Saya FD 1 1
2. Aaron Tahapary FD 1 1

Totaal

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 3
2. Rudolf Smedinga FD 2 2
3. Stefan Bergsma FD 2 2
4. Henk Schotanus FD 2 2
5. Joost Pragt FD 2 2
6. Justin Schouwenaar FD 2 1
7. Richard Claus FD 2 0
8. Jurian Zwarts FD 2 0
9. Dennis Jansen FD 2 0
10. Gosse Jan Annema FD 2 0
11. Wietze Moedt FD 2 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Thommy Saya FD 1 1
2. Aaron Tahapary FD 1 1
3. Mark Russchen FD 3 1
4. Thom Zwart FD 3 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 2 0 0 2
Uit 4 1 0 3
Totaal 6 1 0 5

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 7 (44%) 9 (56%) 16
Tegen 10 (34%) 19 (66%) 29

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,5 2,3 2,7
Tegen 5 4,8 4,8
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Geen thuiswedstrijden gespeelt
Geen uitwedstrijden gespeelt