Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 2Hoofdklasse H

Richard Claus Keeper
Justin Schouwenaar Speler (C)
Gosse Jan Annema Speler
Stefan Bergsma Speler
Arnaud Donker Speler
Dennis Jansen Speler

Wietze Moedt Speler
Joost Pragt Speler
Henk Schotanus Speler
Rudolf Smedinga Speler
Jurian Zwarts Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 DOSKO 1 8 5 | 2 | 1 17 42 - 26 16 0
2 zvv Urk 2 9 4 | 2 | 3 14 35 - 29 6 0
3 zvv Borger 1 6 4 | 1 | 1 13 32 - 23 9 0
4 CSVC 1 8 3 | 2 | 3 11 30 - 22 8 0
5 Futsal Dragten 2 5 3 | 1 | 1 10 16 - 11 5 0
6 Drachtster Boys 1 7 3 | 1 | 3 10 27 - 33 -6 0
7 SC Flamingo 1 5 3 | 0 | 2 9 24 - 29 -5 0
8 Waterpoort Boys 1 8 3 | 0 | 5 9 42 - 34 8 0
9 G.S.F.V. Drs. Vijfje 3 7 2 | 2 | 3 8 24 - 33 -9 0
10 Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1 6 2 | 0 | 4 6 25 - 28 -3 0
11 Balk ZV 1 7 0 | 1 | 6 1 17 - 46 -29 0

Vrijdag 22 novemberThuis

zvv Borger 1
GWVGW

Vrijdag 29 novemberThuis

Futsal Dragten 1
WVVWW

Woensdag 4 decemberUit

DOSKO 1
WWVWW
21:00

Vrijdag 13 decemberThuis

Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1
VVVWV

Vrijdag 10 januariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
GVWVW

Vrijdag 24 januariUit

zvv Urk 2
VVVWW
19:40

Vrijdag 31 januariThuis

DOSKO 1
WWVWW

Woensdag 12 februariUit

Waterpoort Boys 1
GWVWV
19:00

Vrijdag 6 maartThuis

SC Flamingo 1
VWVVW

Woensdag 11 maartUit

CSVC 1
WWVGV
21:15

Vrijdag 20 maartThuis

Balk ZV 1
VVVGV

Vrijdag 27 maartUit

zvv Borger 1
GWVGW
21:00

Vrijdag 3 aprilThuis

Drachtster Boys 1
WWGWV

Woensdag 8 aprilUit

SC Flamingo 1
VWVVW
22:00

Woensdag 22 aprilUit

Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1
VVVWV
21:15

Vrijdag 1 meiUit

Drachtster Boys 1
WWGWV
20:00

Thuis

Vrijdag 1 november

CSVC 1
2

Vrijdag 25 oktober

Waterpoort Boys 1
1

Vrijdag 4 oktober

Waterpoort Boys 1
1

Vrijdag 13 september

zvv Urk 2
3

Uit

Vrijdag 8 november

Balk ZV 1
2

Vrijdag 27 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
3

Vrijdag 20 september

ONT/CHZ 1
5

Competitie

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 7 (5)
2. Rudolf Smedinga FD 2 3 (5)
3. Stefan Bergsma FD 2 2 (5)
4. Jurian Zwarts FD 2 2 (5)
5. Dennis Jansen FD 2 1 (5)
6. Henk Schotanus FD 2 1 (5)
7. Justin Schouwenaar FD 2 0 (5)
8. Joost Pragt FD 2 0 (5)
9. Wietze Moedt FD 2 0 (5)
10. Gosse Jan Annema FD 2 0 (5)
11. Richard Claus FD 2 0 (5)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Beker

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 3 (2)
2. Rudolf Smedinga FD 2 2 (2)
3. Justin Schouwenaar FD 2 1 (2)
4. Jurian Zwarts FD 2 1 (2)
5. Wietze Moedt FD 2 1 (2)
6. Henk Schotanus FD 2 1 (2)
7. Stefan Bergsma FD 2 0 (2)
8. Dennis Jansen FD 2 0 (2)
9. Joost Pragt FD 2 0 (2)
10. Gosse Jan Annema FD 2 0 (2)
11. Richard Claus FD 2 0 (2)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 10
2. Rudolf Smedinga FD 2 5
3. Jurian Zwarts FD 2 3
4. Stefan Bergsma FD 2 2
5. Henk Schotanus FD 2 2
6. Justin Schouwenaar FD 2 1
7. Dennis Jansen FD 2 1
8. Wietze Moedt FD 2 1
9. Joost Pragt FD 2 0
10. Gosse Jan Annema FD 2 0
11. Richard Claus FD 2 0

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar


Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 4 3 1 0
Uit 3 2 0 1
Totaal 7 5 1 1

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 13 (52%) 12 (48%) 25
Tegen 7 (41%) 10 (59%) 17

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,3 4 3,6
Tegen 1,8 3,3 2,4
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 04 okt
Futsal Dragten 2
Waterpoort Boys 1
4
1
Uit: vr 08 nov
Balk ZV 1
Futsal Dragten 2
2
4