Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 2Hoofdklasse H

1. Richard Claus
Keeper
2. Justin Schouwenaar
Speler (C)
3. Gosse-Jan Annema
Speler
4. Hylke Bakker
Speler
5. Stefan Bergsma
Speler
6. Arnaud Donker
Speler

7. Dennis Jansen
Speler
8. Wietze Moedt
Speler
9. Joost Pragt
Speler
10. Henk Schotanus
Speler
11. Rudolf Smedinga
Speler
12. Jurian Zwarts
Speler
# Team GS W GL V P V T +/- M
1 Avanti 1 20 16 1 3 48 132 70 62 1
2 Waterpoort Boys 1 20 14 3 3 45 103 59 44 0
3 De Herauten 1 20 12 4 4 40 87 59 28 0
4. Leekster Eagles 3 20 11 1 8 34 85 85 0 0
5. SC Flamingo 1 20 9 1 10 28 99 125 -26 0
6. Futsal Marum 1 20 7 3 10 24 94 77 17 0
7. Roden 1 20 6 4 10 22 88 93 -5 0
8. zvv Urk 2 20 6 3 11 21 58 78 -20 0
9. Futsal Dragten 2 20 5 5 10 20 66 106 -40 0
10. Balk ZV 1 20 4 5 11 17 70 98 -28 0
11. Futsal Emmeloord 1/Da Enzo 20 5 0 15 12 72 104 -32 3

Thuis

Er zijn geen thuiswedstrijden deze week.

Uit

Er zijn geen uitwedstrijden deze week.


Thuis

Vrijdag 15 maart

Futsal Marum 1
12

Vrijdag 8 maart

Leekster Eagles 3
8

Vrijdag 15 februari

Futsal Emmeloord 1/Da Enzo
3

Vrijdag 8 februari

Roden 1
2

Vrijdag 14 december

De Herauten 1
4

Vrijdag 7 december

SC Flamingo 1
3

Vrijdag 16 november

zvv Urk 2
3

Vrijdag 12 oktober

Balk ZV 1
5

Vrijdag 5 oktober

Avanti 1
6

Vrijdag 21 september

Waterpoort Boys 1
7

Vrijdag 7 september

Futsal Frisia/Spin Off 1
4

Vrijdag 31 augustus

Futsal Dragten 3
5

Uit

Woensdag 10 april

SC Flamingo 1
5

Vrijdag 29 maart

Balk ZV 1
8

Vrijdag 1 februari

Avanti 1
10

Woensdag 16 januari

Waterpoort Boys 1
2

Vrijdag 30 november

Futsal Dragten 1
4

Vrijdag 23 november

Roden 1
6

Vrijdag 9 november

Futsal Marum 1
2

Vrijdag 26 oktober

zvv Urk 2
2

Vrijdag 19 oktober

Futsal Emmeloord 1/Da Enzo
9

Maandag 24 september

De Herauten 1
9

Vrijdag 14 september

Leekster Eagles 3
0

Vrijdag 24 augustus

Futsal Dragten 1
2

Competitie

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 14 (20)
2. Stefan Bergsma FD 2 10 (20)
3. Joost Pragt FD 2 8 (20)
4. Rudolf Smedinga FD 2 8 (20)
5. Wietze Moedt FD 2 5 (20)
6. Henk Schotanus FD 2 4 (20)
7. Hylke Bakker FD 2 4 (20)
8. Jurian Zwarts FD 2 3 (20)
9. Justin Schouwenaar FD 2 2 (20)
10. Dennis Jansen FD 2 1 (20)
11. Gosse-Jan Annema FD 2 0 (20)
12. Richard Claus FD 2 0 (20)

Gastspelers

# Naam Team
1. Giso Boelens FD 5 3
2. Eigen doelpunt 3
3. Thommy Saya FD 1 1

Beker

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 4 (2)
2. Henk Schotanus FD 2 2 (2)
3. Rudolf Smedinga FD 2 1 (2)
4. Hylke Bakker FD 2 1 (2)
5. Dennis Jansen FD 2 0 (2)
6. Wietze Moedt FD 2 0 (2)
7. Joost Pragt FD 2 0 (2)
8. Gosse-Jan Annema FD 2 0 (2)
9. Richard Claus FD 2 0 (2)
10. Justin Schouwenaar FD 2 0 (2)
11. Stefan Bergsma FD 2 0 (2)
12. Jurian Zwarts FD 2 0 (2)

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 1

Oefen

# Naam Team GS
1. Joost Pragt FD 2 5 (1)
2. Wietze Moedt FD 2 2 (1)
3. Hylke Bakker FD 2 2 (1)
4. Gosse-Jan Annema FD 2 1 (1)
5. Justin Schouwenaar FD 2 1 (1)
6. Stefan Bergsma FD 2 1 (1)
7. Dennis Jansen FD 2 0 (1)
8. Rudolf Smedinga FD 2 0 (1)
9. Henk Schotanus FD 2 0 (1)
10. Arnaud Donker FD 2 0 (1)
11. Richard Claus FD 2 0 (1)
12. Jurian Zwarts FD 2 0 (1)

Gastspelers

# Naam Team
1. Giso Boelens FD 5 2

Totaal

# Naam Team GS
1. Arnaud Donker FD 2 18
2. Joost Pragt FD 2 13
3. Stefan Bergsma FD 2 11
4. Rudolf Smedinga FD 2 9
5. Wietze Moedt FD 2 7
6. Hylke Bakker FD 2 7
7. Henk Schotanus FD 2 6
8. Justin Schouwenaar FD 2 3
9. Jurian Zwarts FD 2 3
10. Dennis Jansen FD 2 1
11. Gosse-Jan Annema FD 2 1
12. Richard Claus FD 2 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Giso Boelens FD 5 5
2. Eigen doelpunt 3
3. Thommy Saya FD 1 1
4. Aaron Tahapary FD 1 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 12 6 2 4
Uit 12 1 4 7
Totaal 24 7 6 11

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 62 (69%) 28 (31%) 90
Tegen 62 (51%) 59 (49%) 121

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 5,2 2,3 3,8
Tegen 5,2 4,9 5
0 tegen 0 1 1

Grootste overwinningen

Thuis: vr 07 dec
Futsal Dragten 2
SC Flamingo 1
8
3
Uit: vr 14 sep
Leekster Eagles 3
Futsal Dragten 2
0
4