Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 3Hoofdklasse I

Sander Tolman Keeper
Jelmer de Boer Speler
Jorrit de Boer Speler
Tim Kasimier Speler
Rowin Leeftink Speler
Mitchell van Loon Speler

Lesley van Loon Speler
Mark Russchen Speler
Diederik Russchen Speler
Afgeschermd Speler
Niels van der Wiel Speler
Thom Zwart Speler
Team # GS W | G | V P DV - DT DS
FVC 1 1. 18 16 | 2 | 0 50 104 - 51 53
zvv Grijpskerk 1 2. 18 15 | 1 | 2 46 129 - 66 63
zvv Urk 2 3. 18 9 | 0 | 9 27 75 - 66 9
Futsal Emmeloord/ La Familia 2 4. 18 8 | 1 | 9 25 113 - 101 12
Blauw Wit 34 1 5. 18 8 | 1 | 9 25 95 - 113 -18
Futsal Dragten 3 6. 18 7 | 2 | 9 23 85 - 85 0
De Herauten 1 7. 18 6 | 4 | 8 22 61 - 74 -13
Futsal Marum 1 8. 18 4 | 6 | 8 18 75 - 109 -34
Futsal Buitenpost/ The Point 1 9. 18 4 | 1 | 13 13 79 - 114 -35
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3 10. 18 3 | 2 | 13 11 55 - 92 -37

Er zijn geen wedstrijden deze week


Thuis

Vrijdag 26 april

De Herauten 1
4

Vrijdag 15 maart

Blauw Wit 34 1
5

Vrijdag 1 maart

FVC 1
4

Vrijdag 16 februari

Grijpskerk 1
4

Vrijdag 2 februari

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
2

Vrijdag 8 december

Avanti 1
4

Vrijdag 24 november

Futsal Marum 1
3

Vrijdag 17 november

Urk 2
4

Vrijdag 13 oktober

Futsal Buitenpost/ The Point 1
7

Vrijdag 15 september

Futsal Emmeloord/ La Familia 2
5

Vrijdag 8 september

Exstudiantes Groningen 1
6
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Maandag 15 april

Avanti 1
9

Vrijdag 12 april

Urk 2
5

Woensdag 27 maart

Futsal Emmeloord/ La Familia 2
7

Woensdag 20 maart

Futsal Buitenpost/ The Point 1
(Afgelast)

Vrijdag 8 maart

Futsal Marum 1
6

Maandag 15 januari

De Herauten 1
2

Woensdag 8 november

Blauw Wit 34 1
5

Woensdag 18 oktober

FVC 1
5

Woensdag 27 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
3

Maandag 18 september

Grijpskerk 1
9
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Thom Zwart FD 3 16 (19)
2. Niels van der Wiel FD 3 15 (19)
3. Rowin Leeftink FD 3 10 (19)
4. Diederik Russchen FD 3 9 (19)
5. Jorrit de Boer FD 3 8 (19)
6. Tim Kasimier FD 3 7 (19)
7. Mark Russchen FD 3 6 (19)
8. Lesley van Loon FD 3 4 (19)
9. Afgeschermd FD 3 3 (19)
10. Jelmer de Boer FD 3 3 (19)
11. Mitchell van Loon FD 3 2 (19)

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 4
2. Aziz Geyik FD 1 2
3. Jeroen Dragt FD 1 1
4. Djaldrick Burleson FD 1 1
5. Afgeschermd FD 8 1

Beker

# Naam Team GS
1. Jelmer de Boer FD 3 1 (1)
2. Rowin Leeftink FD 3 1 (1)
3. Thom Zwart FD 3 1 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Thom Zwart FD 3 17
2. Niels van der Wiel FD 3 15
3. Rowin Leeftink FD 3 11
4. Diederik Russchen FD 3 9
5. Jorrit de Boer FD 3 8
6. Tim Kasimier FD 3 7
7. Mark Russchen FD 3 6
8. Jelmer de Boer FD 3 4
9. Lesley van Loon FD 3 4
10. Afgeschermd FD 3 3
11. Mitchell van Loon FD 3 2

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 4
2. Aziz Geyik FD 1 2
3. Jeroen Dragt FD 1 1
4. Djaldrick Burleson FD 1 1
5. Afgeschermd FD 8 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 11 5 0 6
Uit 10 3 2 5
Totaal 21 8 2 11

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 51 (54%) 44 (46%) 95
Tegen 48 (48%) 51 (52%) 99

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 4,6 4,4 4,5
Tegen 4,4 5,1 4,7
0 tegen 0 1 1

Grootste overwinningen

Thuis: vr 13 okt
Futsal Dragten 3
Futsal Buitenpost/ The Point 1
9
7
Uit: wo 27 mrt
Futsal Emmeloord/ La Familia 2
Futsal Dragten 3
7
10