Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 3Hoofdklasse I

Sander Tolman Keeper
Jelmer de Boer Speler
Jorrit de Boer Speler
Afgeschermd Speler
Rowin Leeftink Speler
Lesley van Loon Speler

Mitchell van Loon Speler
Mark Russchen Speler
Diederik Russchen Speler
Afgeschermd Speler
Niels van der Wiel Speler
Thom Zwart Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. ZVF 1 10 9 | 0 | 1 27 77 - 27 50
2. FVC 1 11 9 | 0 | 2 27 69 - 46 23
3. SC Flamingo 1 11 6 | 1 | 4 19 45 - 51 -6
4. zvv Urk 2 11 5 | 3 | 3 18 42 - 44 -2
5. Futsal Emmeloord 2 9 5 | 1 | 3 16 74 - 52 22
6. Avanti 1 9 4 | 0 | 5 12 44 - 44 0
7. G.S.F.V. Drs. Vijfje 3 11 3 | 2 | 6 11 41 - 53 -12
8. Futsal Dragten 3 9 2 | 2 | 5 5 29 - 49 -20
9. zvv Grijpskerk 1 8 1 | 0 | 7 3 29 - 42 -13
10. Drachtster Boys 1 9 0 | 1 | 8 -2 20 - 62 -42

Vrijdag 3 februariThuis

Avanti 1
VWWWV

Maandag 6 februariUit

zvv Grijpskerk 1
VVVWV
20:30

Vrijdag 17 februariThuis

Drachtster Boys 1
VVVVV

Woensdag 1 maartUit

FVC 1
VWWWW
19:00

Vrijdag 10 maartThuis

ZVF 1
VWWWW

Vrijdag 24 maartThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
WVVVW

Woensdag 29 maartUit

SC Flamingo 1
WWVVW
21:00

Vrijdag 21 aprilUit

Avanti 1
VWWWV
20:30

Woensdag 26 aprilUit

Futsal Emmeloord 2
WWWWW
21:05

Thuis

Vrijdag 27 januari

zvv Urk 2
2

Vrijdag 16 december

Futsal Dragten 1
4

Woensdag 23 november

SC Flamingo 1
3

Vrijdag 14 oktober

FVC 1
7

Woensdag 28 september

zvv Grijpskerk 1
4

Vrijdag 9 september

Futsal Emmeloord 2
13
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Woensdag 18 januari

Futsal Emmeloord 2
(Afgelast)
Futsal Emmeloord 2
(Afgelast)

Woensdag 16 november

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
7

Woensdag 19 oktober

ZVF 1
10

Vrijdag 7 oktober

Drachtster Boys 1
1

Vrijdag 16 september

zvv Urk 2
2

Maandag 29 augustus

zvv Grijpskerk 1
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Jelmer de Boer FD 3 6 (9)
2. Jorrit de Boer FD 3 5 (9)
3. Thom Zwart FD 3 4 (9)
4. Mitchell van Loon FD 3 2 (9)
5. Niels van der Wiel FD 3 1 (9)
6. Mark Russchen FD 3 1 (9)
7. Diederik Russchen FD 3 1 (9)
8. Afgeschermd FD 3 1 (9)

Gastspelers

# Naam Team
1. Djaldrick Burleson FD 5 3
2. Jurgen Scholte FD 4 2
3. Aaron Tahapary FD 1 2
4. Afgeschermd FD 2 1

Beker

# Naam Team GS
1. Jorrit de Boer FD 3 2 (2)
2. Jelmer de Boer FD 3 1 (2)
3. Afgeschermd FD 3 1 (2)
4. Niels van der Wiel FD 3 1 (2)
5. Mitchell van Loon FD 3 1 (2)
6. Diederik Russchen FD 3 1 (2)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Jelmer de Boer FD 3 7
2. Jorrit de Boer FD 3 7
3. Thom Zwart FD 3 4
4. Mitchell van Loon FD 3 3
5. Niels van der Wiel FD 3 2
6. Diederik Russchen FD 3 2
7. Afgeschermd FD 3 1
8. Mark Russchen FD 3 1
9. Afgeschermd FD 3 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Djaldrick Burleson FD 5 3
2. Jurgen Scholte FD 4 2
3. Aaron Tahapary FD 1 2
4. Afgeschermd FD 2 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 6 1 1 4
Uit 7 2 1 4
Totaal 13 3 2 8

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 23 (64%) 13 (36%) 36
Tegen 33 (60%) 22 (40%) 55

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,8 1,9 2,8
Tegen 5,5 3,1 4,2
0 tegen 0 2 2

Grootste overwinningen

Thuis: wo 23 nov
Futsal Dragten 3
SC Flamingo 1
7
3
Uit: vr 07 okt
Drachtster Boys 1
Futsal Dragten 3
1
2