Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 41e klasse 1

Celwin Kloostra Keeper
Erik Barelds Speler
Afgeschermd Speler
Wilco Berghoef Speler
Yannick Boonstra Speler
Marcel Bruinsma Speler

Joey Collet Speler
Ruben Kijlstra Speler
Dennis Kloostra Speler
Afgeschermd Speler
Jurgen Scholte Speler
Team # GS W | G | V P DV - DT DS
Roden 1 1. 16 10 | 2 | 4 32 81 - 58 23
zvv Grijpskerk 2 2. 12 9 | 1 | 2 28 73 - 49 24
Steenwijker Boys 1 3. 12 8 | 0 | 4 24 80 - 51 29
Drachtster Boys 1 4. 11 7 | 1 | 3 22 53 - 40 13
Futsal Dragten 4 5. 13 4 | 2 | 7 14 59 - 76 -17
Fc. Grootegast 1 6. 15 3 | 2 | 10 11 47 - 67 -20
ONT/CHZ 1 7. 13 1 | 0 | 12 3 24 - 76 -52

Vrijdag 19 aprilUit

ONT/CHZ 1
VVVVV
20:00

Vrijdag 26 aprilThuis

Grijpskerk 2
WGWWW

Vrijdag 3 meiThuis

Steenwijker Boys 1
WWVWW

Vrijdag 10 meiUit

Drachtster Boys 1
WWWWW
20:00

Vrijdag 24 meiUit

Fc. Grootegast 1
VVWWV
20:00

Thuis

Vrijdag 12 april

Fc. Grootegast 1
4

Vrijdag 5 april

Roden 1
5

Vrijdag 15 maart

ONT/CHZ 1
2

Vrijdag 9 februari

WMC 3
7

Vrijdag 19 januari

(Afgelast)
Grijpskerk 2
(Afgelast)
Grijpskerk 2

Vrijdag 24 november

Fc. Grootegast 1
4

Vrijdag 27 oktober

Drachtster Boys 1
5

Vrijdag 20 oktober

Roden 1
8

Vrijdag 29 september

Steenwijker Boys 1
9

Vrijdag 22 september

Avanti 2
1
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 1 maart

Drachtster Boys 1
3

Dinsdag 13 februari

Steenwijker Boys 1
8

Vrijdag 2 februari

Roden 1
7

Vrijdag 15 december

Futsal Frisia 2
2

Maandag 11 december

Grijpskerk 2
9

Maandag 4 december

Avanti 2
5

Dinsdag 28 november

Steenwijker Boys 1
(Afgelast)
Steenwijker Boys 1
(Afgelast)

Vrijdag 10 november

ONT/CHZ 1
1

Vrijdag 3 november

Roden 2
6

Maandag 9 oktober

Grijpskerk 2
11
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 4 21 (15)
2. Yannick Boonstra FD 4 13 (15)
3. Dennis Kloostra FD 4 5 (15)
4. Marcel Bruinsma FD 4 5 (15)
5. Joey Collet FD 4 3 (15)
6. Erik Barelds FD 4 3 (15)
7. Ruben Kijlstra FD 4 2 (15)

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 5
2. Mark Russchen FD 3 3
3. Djaldrick Burleson FD 1 2
4. Niels van der Wiel FD 3 2
5. Rowin Leeftink FD 3 2
6. Lesley van Loon FD 3 2
7. Aziz Geyik FD 1 1
8. Thom Zwart FD 3 1
9. Afgeschermd FD 8 1

Beker

# Naam Team GS
1. Joey Collet FD 4 4 (3)
2. Marcel Bruinsma FD 4 2 (3)
3. Erik Barelds FD 4 1 (3)
4. Afgeschermd FD 4 1 (3)
5. Wilco Berghoef FD 4 1 (3)

Gastspelers

# Naam Team
1. Mark Russchen FD 3 1
2. Rowin Leeftink FD 3 1

Totaal

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 4 22
2. Yannick Boonstra FD 4 13
3. Joey Collet FD 4 7
4. Marcel Bruinsma FD 4 7
5. Dennis Kloostra FD 4 5
6. Erik Barelds FD 4 4
7. Ruben Kijlstra FD 4 2
8. Afgeschermd FD 4 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 5
2. Mark Russchen FD 3 4
3. Rowin Leeftink FD 3 3
4. Djaldrick Burleson FD 1 2
5. Niels van der Wiel FD 3 2
6. Lesley van Loon FD 3 2
7. Aziz Geyik FD 1 1
8. Thom Zwart FD 3 1
9. Afgeschermd FD 8 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 11 3 2 6
Uit 11 3 2 6
Totaal 22 6 4 12

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 43 (52%) 39 (48%) 82
Tegen 45 (46%) 52 (54%) 97

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,9 3,5 3,7
Tegen 4,1 4,7 4,4
0 tegen 2 2 4

Grootste overwinningen

Thuis: vr 29 sep
Futsal Dragten 4
Steenwijker Boys 1
10
9
Uit: ma 04 dec
Avanti 2
Futsal Dragten 4
5
7