Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 41e klasse 4

Erik Barelds Speler
Afgeschermd Speler
Wilco Berghoef Speler
Jorrit de Boer Speler
Yannick Boonstra Speler
Marcel Bruinsma Speler

Joey Collet Speler
Ruben Kijlstra Speler
Dennis Kloostra Speler
Beau Scheer Speler
Jurgen Scholte Speler
Bram van der Wal Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. Steenwijker Boys 1 11 7 | 2 | 2 23 52 - 39 13
2. FVC 2 11 7 | 1 | 3 22 65 - 48 17
3. zvv Urk 3 10 5 | 1 | 4 16 53 - 45 8
4. Futsal Dragten 4 7 4 | 2 | 1 14 28 - 18 10
5. Futsal Buitenpost/ The Point 1 8 4 | 0 | 4 12 52 - 39 13
6. Avanti 2 11 4 | 0 | 7 12 45 - 58 -13
7. vv Sneek Wit Zwart 1 8 3 | 0 | 5 9 33 - 38 -5
8. Avanti 3 8 0 | 0 | 8 0 27 - 70 -43

Vrijdag 27 januariUit

zvv Urk 3
WVVVV
19:40

Woensdag 15 februariThuis

Steenwijker Boys 1
WVWWV

Maandag 20 februariUit

Avanti 3
VVVVV
19:00

Woensdag 1 maartThuis

zvv Urk 3
WVVVV

Maandag 27 februariUit

Avanti 3
VVVVV
19:00

Woensdag 8 maartUit

vv Sneek Wit Zwart 1
WVWVV
19:00

Woensdag 15 maartThuis

FVC 2
WVGWW

Maandag 20 maartUit

Avanti 2
VVVVW
20:00

Vrijdag 31 maartThuis

zvv Urk 3
WVVVV

Woensdag 5 aprilThuis

Avanti 3
VVVVV

Woensdag 12 aprilUit

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVWWV
20:00

Maandag 17 aprilUit

Steenwijker Boys 1
WVWWV
19:30

Woensdag 10 meiThuis

Futsal Buitenpost/ The Point 1
VVWWV

Vrijdag 19 meiThuis

vv Sneek Wit Zwart 1
WVWVV

Thuis

Woensdag 18 januari

Avanti 2
0

Woensdag 2 november

Steenwijker Boys 1
3

Vrijdag 7 oktober

FVC 2
3
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 13 januari

Futsal Frisia 3
4

Woensdag 14 december

FVC 2
0

Woensdag 9 november

Futsal Buitenpost/ The Point 1
3

Vrijdag 21 oktober

Drachtster Boys 2
1

Maandag 10 oktober

Avanti 2
5

Woensdag 28 september

vv Sneek Wit Zwart 1
4

Woensdag 21 september

Futsal Heerenveen 4
1

Maandag 29 augustus

Golden Oldies 1
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Jurgen Scholte FD 4 7 (7)
2. Yannick Boonstra FD 4 5 (7)
3. Joey Collet FD 4 4 (7)
4. Marcel Bruinsma FD 4 3 (7)
5. Wilco Berghoef FD 4 3 (7)
6. Erik Barelds FD 4 2 (7)
7. Bram van der Wal FD 4 1 (7)

Gastspelers

# Naam Team
1. Djaldrick Burleson FD 1 2
2. Afgeschermd FD 1 1

Beker

# Naam Team GS
1. Joey Collet FD 4 7 (4)
2. Marcel Bruinsma FD 4 7 (4)
3. Yannick Boonstra FD 4 4 (4)
4. Jurgen Scholte FD 4 3 (4)
5. Ruben Kijlstra FD 4 2 (4)
6. Wilco Berghoef FD 4 2 (4)
7. Afgeschermd FD 4 1 (4)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Joey Collet FD 4 11
2. Marcel Bruinsma FD 4 10
3. Jurgen Scholte FD 4 10
4. Yannick Boonstra FD 4 9
5. Wilco Berghoef FD 4 5
6. Ruben Kijlstra FD 4 2
7. Erik Barelds FD 4 2
8. Afgeschermd FD 4 1
9. Bram van der Wal FD 4 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Djaldrick Burleson FD 1 2
2. Afgeschermd FD 1 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 3 1 2 0
Uit 8 6 0 2
Totaal 11 7 2 2

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 11 (20%) 43 (80%) 54
Tegen 6 (21%) 23 (79%) 29

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,7 5,4 4,9
Tegen 2 2,9 2,6
0 tegen 1 1 2

Grootste overwinningen

Thuis: wo 18 jan
Futsal Dragten 4
Avanti 2
5
0
Uit: wo 14 dec
FVC 2
Futsal Dragten 4
0
6