Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 43e klasse 5

Jan Hoogeveen Keeper
Djaldrick Speler
Leslie Fukur Speler
Jeroen Akkerman Speler
Jorrit de Boer Speler
Bryan van Gelden Speler

Rene Mellema Speler
Jacob Pier Salverda Speler
Afgeschermd Speler
Afgeschermd Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. Futsal Dragten 5 17 11 | 2 | 4 35 98 - 55 43
2. ONR 11 10 | 0 | 1 30 89 - 25 64
3. TLC 2 11 7 | 2 | 2 23 66 - 36 30
4. Futsal Dragten 4 14 7 | 1 | 6 22 76 - 82 -6
5. Roden 2 15 6 | 4 | 5 22 64 - 71 -7
6. TLC 1 14 4 | 2 | 8 14 53 - 68 -15
7. G.S.F.V. Drs. Vijfje 12 11 3 | 4 | 4 13 46 - 46 0
8. G.S.F.V. Drs. Vijfje 24 12 4 | 1 | 7 13 55 - 63 -8
9. ONT/CHZ 2 12 4 | 1 | 7 13 42 - 72 -30
10. Nieuw Roden 1 11 4 | 0 | 7 12 47 - 57 -10
11. V.V. Westerkwartier 2 14 2 | 1 | 11 7 47 - 108 -61

Vrijdag 27 meiUit

TLC 2
VWWGV
21:00

Woensdag 8 juniThuis

ONR
WVWVW

Woensdag 15 juniThuis

V.V. Westerkwartier 2
VWVVV

Woensdag 22 juniThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
WGGVV

Thuis

Woensdag 18 mei

Roden 2
2

Vrijdag 8 april

TLC 1
4

Woensdag 6 april

ONT/CHZ 2
9

Vrijdag 25 maart

TLC 2
5

Vrijdag 25 februari

Nieuw Roden 1
3

Vrijdag 4 februari

Futsal Dragten 5
3
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 20 mei

TLC 1
3

Vrijdag 13 mei

Futsal Dragten 5
8

Vrijdag 29 april

ONR
19

Vrijdag 22 april

ONT/CHZ 2
(Afgelast)

Maandag 28 maart

Roden 2
7

Vrijdag 18 maart

V.V. Westerkwartier 2
6

Vrijdag 4 maart

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
6

Woensdag 20 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 24
2

Woensdag 29 september

Futsal Frisia 5
7

Vrijdag 24 september

Nieuw Roden 1
5

Vrijdag 17 september

ONT/CHZ 3
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Jorrit de Boer FD 4 11 (14)
2. Djaldrick FD 4 11 (14)
3. Jeroen Akkerman FD 4 9 (14)
4. Rene Mellema FD 4 7 (14)
5. Jacob Pier Salverda FD 4 2 (14)
6. Leslie Fukur FD 4 1 (14)

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 19
2. Onbekend 5
3. Afgeschermd FD 2 3
4. Yannick Boonstra FD 5 3
5. Afgeschermd FD 6 3
6. Erik Barelds FD 5 1

Beker

# Naam Team GS
1. Jacob Pier Salverda FD 4 3 (2)
2. Jorrit de Boer FD 4 2 (2)
3. Afgeschermd FD 4 1 (2)

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 2
2. Onbekend 2
3. Thommy Saya FD 1 2

Totaal

# Naam Team GS
1. Jorrit de Boer FD 4 13
2. Djaldrick FD 4 11
3. Jeroen Akkerman FD 4 9
4. Rene Mellema FD 4 7
5. Jacob Pier Salverda FD 4 5
6. Afgeschermd FD 4 1
7. Leslie Fukur FD 4 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Aaron Tahapary FD 1 21
2. Onbekend 7
3. Afgeschermd FD 2 3
4. Yannick Boonstra FD 5 3
5. Afgeschermd FD 6 3
6. Thommy Saya FD 1 2
7. Erik Barelds FD 5 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 6 4 0 2
Uit 11 4 1 6
Totaal 17 8 1 8

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 34 (39%) 53 (61%) 87
Tegen 26 (28%) 68 (72%) 94

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 5,7 4,8 5,1
Tegen 4,3 6,2 5,5
0 tegen 0 1 1

Grootste overwinningen

Thuis: vr 25 mrt
Futsal Dragten 4
TLC 2
8
5
Uit: vr 04 mrt
G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
Futsal Dragten 4
6
8