Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 53e klasse 5

Jurgen Scholte Speler
Erik Barelds Speler
Thomas Bekkema Speler
Wilco Berghoef Speler
Yannick Boonstra Speler
Jildert Bootsma Speler

Marcel Bruinsma Speler
Ruben Kijlstra Speler
Dennis Kloostra Speler
Bram van der Wal Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 12 4 3 | 0 | 1 9 17 - 14 3 0
2 TLC 2 5 2 | 2 | 1 8 20 - 19 1 0
3 Futsal Dragten 4 3 2 | 1 | 0 7 28 - 17 11 0
4 ONR 3 4 2 | 1 | 1 7 18 - 13 5 0
5 Nieuw Roden 1 4 2 | 1 | 1 7 11 - 9 2 0
6 Futsal Dragten 5 4 2 | 0 | 2 6 33 - 13 20 0
7 V.V. Westerkwartier 2 4 1 | 3 | 0 6 16 - 14 2 0
8 Leekster Eagles JO19 3 1 | 2 | 0 5 17 - 11 6 0
9 Roden 2 3 1 | 1 | 1 4 13 - 14 -1 0
10 ONT/CHZ 2 5 1 | 1 | 3 4 17 - 36 -19 0
11 Leekster Eagles 5 5 0 | 2 | 3 2 24 - 39 -15 0
12 TLC 1 4 0 | 0 | 4 0 15 - 30 -15 0

Vrijdag 27 novemberThuis

Nieuw Roden 1
WGVW

Vrijdag 4 decemberUit

ONR 3
VWWG
21:00

Vrijdag 11 decemberThuis

V.V. Westerkwartier 2
WGGG

Vrijdag 8 januariThuis

Roden 2
VWWG

Vrijdag 15 januariUit

Futsal Dragten 4
GWWW
19:00

Vrijdag 22 januariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
WVWW

Vrijdag 29 januariThuis

TLC 2
GWWGV

Vrijdag 5 februariUit

TLC 1
VVVV
20:00

Vrijdag 12 februariUit

ONT/CHZ 2
GVWVV
20:00

Vrijdag 19 maartThuis

Leekster Eagles 5
GGVVV

Vrijdag 26 maartUit

Leekster Eagles JO19
GWG
20:00

Vrijdag 16 aprilThuis

ONR 3
VWWG

Vrijdag 23 aprilUit

V.V. Westerkwartier 2
WGGG
19:00

Thuis

Vrijdag 9 oktober

ONT/CHZ 2
1

Vrijdag 2 oktober

TLC 1
3

Uit

Vrijdag 25 september

TLC 2
5

Woensdag 9 september

Blauw Wit 34 6
0

Vrijdag 4 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
4

Competitie

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 5 8 (4)
2. Yannick Boonstra FD 5 4 (4)
3. Thomas Bekkema FD 5 3 (4)
4. Erik Barelds FD 5 3 (4)
5. Marcel Bruinsma FD 5 3 (4)
6. Ruben Kijlstra FD 5 2 (4)
7. Bram van der Wal FD 5 1 (4)
8. Dennis Kloostra FD 5 0 (4)
9. Jildert Bootsma FD 5 0 (4)
10. Jurgen Scholte FD 5 0 (4)

Gastspelers

# Naam Team
1. Jorrit de Boer FD 3 3
2. Niels van der Wiel FD 3 2
3. Thom Zwart FD 3 2
4. Rowin Leeftink FD 3 1

Beker

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 5 2 (1)
2. Jurgen Scholte FD 5 2 (1)
3. Marcel Bruinsma FD 5 1 (1)
4. Bram van der Wal FD 5 0 (1)
5. Thomas Bekkema FD 5 0 (1)
6. Dennis Kloostra FD 5 0 (1)
7. Erik Barelds FD 5 0 (1)
8. Yannick Boonstra FD 5 0 (1)
9. Jildert Bootsma FD 5 0 (1)
10. Ruben Kijlstra FD 5 0 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 5 10
2. Yannick Boonstra FD 5 4
3. Marcel Bruinsma FD 5 4
4. Thomas Bekkema FD 5 3
5. Erik Barelds FD 5 3
6. Jurgen Scholte FD 5 2
7. Ruben Kijlstra FD 5 2
8. Bram van der Wal FD 5 1
9. Dennis Kloostra FD 5 0
10. Jildert Bootsma FD 5 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Jorrit de Boer FD 3 3
2. Niels van der Wiel FD 3 2
3. Thom Zwart FD 3 2
4. Rowin Leeftink FD 3 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 2 2 0 0
Uit 3 1 0 2
Totaal 5 3 0 2

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 26 (68%) 12 (32%) 38
Tegen 4 (31%) 9 (69%) 13

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 13 4 7,6
Tegen 2 3 2,6
0 tegen 0 1 1

Grootste overwinningen

Thuis: vr 09 okt
Futsal Dragten 5
ONT/CHZ 2
14
1
Geen uitwedstrijden gespeelt