Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 53e klasse 5

Jurgen Scholte Speler
Erik Barelds Speler
Thomas Bekkema Speler
Wilco Berghoef Speler
Yannick Boonstra Speler
Jildert Bootsma Speler

Marcel Bruinsma Speler
Ruben Kijlstra Speler
Dennis Kloostra Speler
Bram van der Wal Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 Leekster Eagles JO19 2 1 | 1 | 0 4 11 - 5 6 0
2 Futsal Dragten 4 2 1 | 1 | 0 4 14 - 11 3 0
3 TLC 2 2 1 | 1 | 0 4 8 - 6 2 0
4 V.V. Westerkwartier 2 2 1 | 1 | 0 4 8 - 6 2 0
5 Nieuw Roden 1 2 1 | 1 | 0 4 5 - 4 1 0
6 ONR 3 2 1 | 0 | 1 3 10 - 6 4 0
7 G.S.F.V. Drs. Vijfje 12 2 1 | 0 | 1 3 6 - 6 0 0
8 Roden 2 2 1 | 0 | 1 3 8 - 9 -1 0
9 Leekster Eagles 5 3 0 | 2 | 1 2 12 - 17 -5 0
10 ONT/CHZ 2 2 0 | 1 | 1 1 5 - 11 -6 0
11 Futsal Dragten 5 1 0 | 0 | 1 0 3 - 4 -1 0
12 TLC 1 2 0 | 0 | 2 0 7 - 12 -5 0

Vrijdag 25 septemberUit

TLC 2
GW
22:00

Vrijdag 2 oktoberThuis

TLC 1
VV

Vrijdag 9 oktoberThuis

ONT/CHZ 2
GV

Vrijdag 16 oktoberThuis

Futsal Dragten 4
GWW

Vrijdag 23 oktoberUit

Roden 2
VWW
21:00

Vrijdag 30 oktoberUit

Nieuw Roden 1
WG
20:00

Vrijdag 6 novemberThuis

Nieuw Roden 1
WG

Vrijdag 13 novemberUit

Leekster Eagles 5
GGV
20:00

Vrijdag 20 novemberThuis

Leekster Eagles JO19
GW

Vrijdag 27 novemberThuis

Roden 2
VWW

Vrijdag 4 decemberUit

ONR 3
VW
21:00

Vrijdag 11 decemberThuis

V.V. Westerkwartier 2
WG

Vrijdag 15 januariUit

Futsal Dragten 4
GWW
19:00

Vrijdag 22 januariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
WV

Vrijdag 29 januariThuis

TLC 2
GW

Vrijdag 5 februariUit

TLC 1
VV
20:00

Vrijdag 12 februariUit

ONT/CHZ 2
GV
20:00

Vrijdag 19 maartThuis

Leekster Eagles 5
GGV

Vrijdag 26 maartUit

Leekster Eagles JO19
GW
20:00

Vrijdag 16 aprilThuis

ONR 3
VW

Vrijdag 23 aprilUit

V.V. Westerkwartier 2
WG
19:00

Uitslagen Thuis

Er waren geen thuiswedstrijden vorige week

Uit

Woensdag 9 september

Blauw Wit 34 6
0

Vrijdag 4 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
4

Competitie

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 5 2 (1)
2. Yannick Boonstra FD 5 1 (1)
3. Bram van der Wal FD 5 0 (1)
4. Thomas Bekkema FD 5 0 (1)
5. Dennis Kloostra FD 5 0 (1)
6. Erik Barelds FD 5 0 (1)
7. Jildert Bootsma FD 5 0 (1)
8. Jurgen Scholte FD 5 0 (1)
9. Marcel Bruinsma FD 5 0 (1)
10. Ruben Kijlstra FD 5 0 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Beker

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 5 2 (1)
2. Jurgen Scholte FD 5 2 (1)
3. Marcel Bruinsma FD 5 1 (1)
4. Bram van der Wal FD 5 0 (1)
5. Thomas Bekkema FD 5 0 (1)
6. Dennis Kloostra FD 5 0 (1)
7. Erik Barelds FD 5 0 (1)
8. Yannick Boonstra FD 5 0 (1)
9. Jildert Bootsma FD 5 0 (1)
10. Ruben Kijlstra FD 5 0 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Wilco Berghoef FD 5 4
2. Jurgen Scholte FD 5 2
3. Yannick Boonstra FD 5 1
4. Marcel Bruinsma FD 5 1
5. Bram van der Wal FD 5 0
6. Thomas Bekkema FD 5 0
7. Dennis Kloostra FD 5 0
8. Erik Barelds FD 5 0
9. Jildert Bootsma FD 5 0
10. Ruben Kijlstra FD 5 0

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar


Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 0 0 0 0
Uit 2 1 0 1
Totaal 2 1 0 1

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 0 (0%) 8 (100%) 8
Tegen 0 (0%) 4 (100%) 4

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor NAN 4 4
Tegen NAN 2 2
0 tegen 0 1 1

Grootste overwinningen

Geen thuiswedstrijden gespeelt
Geen uitwedstrijden gespeelt