Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 52e klasse 4

Gerard Kets Coach
Riemer de Boer Speler
Marco de Boer Speler
Arjen Bruinsma Speler
Wybren Bruinsma Speler
Jelle Geertsma Speler

Jurjen Geertsma Speler
Gerard de Haan Speler
Jorn Paulusma Speler
Steffen Schra Speler
Jerrel de Voor Speler
Jelte Ynte van der Wal Speler
Afgeschermd Speler
Team # GS W | G | V P DV - DT DS
Futsal Frisia 2 1. 13 10 | 2 | 1 32 88 - 28 60
Zevenhuizen 1 2. 12 10 | 1 | 1 31 55 - 32 23
Balk ZV 1 3. 9 6 | 2 | 1 20 31 - 16 15
Balk ZV2 4. 13 5 | 3 | 5 18 40 - 37 3
Futsal Marum 2 5. 15 5 | 2 | 8 17 57 - 74 -17
zvv Urk 3 6. 11 5 | 1 | 5 16 57 - 41 16
ONT/CHZ 3 7. 14 3 | 3 | 8 12 56 - 62 -6
ONT/CHZ 2 8. 13 3 | 0 | 10 9 39 - 92 -53
Futsal Dragten 5 9. 14 3 | 0 | 11 9 46 - 87 -41

Vrijdag 19 aprilThuis

Balk ZV 1
WWWGW

Thuis

Vrijdag 15 maart

Urk 3
5

Vrijdag 1 maart

Futsal Marum 2
5

Vrijdag 9 februari

ONT/CHZ 3
3

Vrijdag 2 februari

Zevenhuizen 1
5

Vrijdag 12 januari

Roden 4
3

Vrijdag 15 december

Blauw Wit 34 5
3

Vrijdag 24 november

Futsal Heerenveen 2
4

Vrijdag 17 november

Futsal Frisia 2
12

Vrijdag 10 november

Balk ZV2
8

Vrijdag 27 oktober

ONT/CHZ 2
6

Vrijdag 15 september

ONT/CHZ 1
3
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 5 april

Futsal Frisia 2
10

Vrijdag 29 maart

ONT/CHZ 3
10

Vrijdag 23 februari

Balk ZV2
3

Vrijdag 26 januari

ONT/CHZ 2
1

Vrijdag 8 december

Balk ZV 1
7

Vrijdag 20 oktober

Futsal Marum 2
5

Vrijdag 13 oktober

Drachtster Boys 2
2

Vrijdag 29 september

Zevenhuizen 1
7
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Arjen Bruinsma FD 5 13 (15)
2. Jelle Geertsma FD 5 11 (15)
3. Wybren Bruinsma FD 5 9 (15)
4. Jurjen Geertsma FD 5 8 (15)
5. Gerard de Haan FD 5 2 (15)
6. Marco de Boer FD 5 2 (15)
7. Jelte Ynte van der Wal FD 5 2 (15)
8. Riemer de Boer FD 5 1 (15)

Gastspelers

# Naam Team
1. Dennis Kloostra FD 4 2
2. Yannick Boonstra FD 4 1

Beker

# Naam Team GS
1. Jelle Geertsma FD 5 5 (4)
2. Jurjen Geertsma FD 5 5 (4)
3. Arjen Bruinsma FD 5 2 (4)
4. Wybren Bruinsma FD 5 2 (4)
5. Gerard de Haan FD 5 2 (4)
6. Jorn Paulusma FD 5 1 (4)

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 8 1

Totaal

# Naam Team GS
1. Jelle Geertsma FD 5 16
2. Arjen Bruinsma FD 5 15
3. Jurjen Geertsma FD 5 13
4. Wybren Bruinsma FD 5 11
5. Gerard de Haan FD 5 4
6. Marco de Boer FD 5 2
7. Jelte Ynte van der Wal FD 5 2
8. Riemer de Boer FD 5 1
9. Jorn Paulusma FD 5 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Dennis Kloostra FD 4 2
2. Afgeschermd FD 8 1
3. Yannick Boonstra FD 4 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 11 5 0 6
Uit 8 2 0 6
Totaal 19 7 0 12

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 45 (65%) 24 (35%) 69
Tegen 57 (56%) 45 (44%) 102

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 4,1 3 3,6
Tegen 5,2 5,6 5,4
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 01 mrt
Futsal Dragten 5
Futsal Marum 2
6
5
Uit: vr 26 jan
ONT/CHZ 2
Futsal Dragten 5
1
5