Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 63e klasse 13

Sjonnie Kampen Coach
Afgeschermd Coach
Mark Meeuwis Keeper
Johan Alkema Speler
Afgeschermd Speler
Benjamin Donker Speler

Albert Hofstra Speler
Afgeschermd Speler
Afgeschermd Speler
Michiel Klaibeda Speler
Bram Lamsma Speler
Jules de Meer Speler
Gerard Mulder Speler
Afgeschermd Speler
Niek Praamstra Speler
Eduard Veenstra Speler
Mark Visser Speler
Bas de Voogd Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. Futsal Marum 3 4 3 | 0 | 1 9 20 - 13 7
2. Peize 1 2 2 | 0 | 0 6 18 - 4 14
3. Roden 7 2 2 | 0 | 0 6 9 - 5 4
4. V.V. Westerkwartier 2 1 1 | 0 | 0 3 2 - 1 1
5. Nieuw Roden 1 2 1 | 0 | 1 3 16 - 6 10
6. Futsal Dragten 7 2 1 | 0 | 1 3 10 - 7 3
7. Drachtster Boys 3 3 1 | 0 | 2 3 12 - 17 -5
8. Peize 2 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0
9. TLC 5 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0
10. Zevenhuizen 2 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0
11. Nieuw Roden 2 1 0 | 0 | 1 0 1 - 2 -1
12. TLC 6 2 0 | 0 | 2 0 2 - 19 -17
13. Futsal Dragten 6 3 0 | 0 | 3 0 7 - 23 -16

Vrijdag 14 oktoberUit

Zevenhuizen 2
21:45

Vrijdag 21 oktoberThuis

V.V. Westerkwartier 2
W

Woensdag 26 oktoberThuis

Peize 2

Vrijdag 4 novemberThuis

TLC 6
VV

Vrijdag 18 novemberUit

Nieuw Roden 1
VW
19:00

Vrijdag 25 novemberUit

Nieuw Roden 2
V
19:00

Woensdag 7 decemberThuis

Nieuw Roden 2
V

Woensdag 14 decemberThuis

TLC 5

Vrijdag 13 januariThuis

Futsal Dragten 7
VW

Woensdag 1 februariThuis

Zevenhuizen 2

Vrijdag 10 februariThuis

Peize 1
WW

Vrijdag 17 februariUit

Roden 7
WW
19:00

Vrijdag 10 maartUit

Futsal Dragten 7
VW
22:00

Vrijdag 17 maartUit

Drachtster Boys 3
VVW
19:00

Vrijdag 24 maartUit

Futsal Marum 3
WWWV
19:00

Vrijdag 14 aprilUit

Peize 2
19:00

Vrijdag 21 aprilThuis

Drachtster Boys 3
VVW

Vrijdag 28 aprilUit

V.V. Westerkwartier 2
W
19:00

Vrijdag 12 meiUit

TLC 6
VV
19:00

Vrijdag 19 meiThuis

Nieuw Roden 1
VW

Vrijdag 26 meiUit

TLC 5
20:00

Thuis

Woensdag 14 september

Futsal Marum 3
6

Woensdag 7 september

Roden 7
4

Vrijdag 2 september

ONT/CHZ 6
7
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 9 september

Peize 1
13
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Niek Praamstra FD 6 2 (3)
2. Eduard Veenstra FD 6 2 (3)
3. Johan Alkema FD 6 1 (3)

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 2 2

Beker

# Naam Team GS
1. Niek Praamstra FD 6 2 (1)
2. Johan Alkema FD 6 1 (1)
3. Eduard Veenstra FD 6 1 (1)
4. Bas de Voogd FD 6 1 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Niek Praamstra FD 6 4
2. Eduard Veenstra FD 6 3
3. Johan Alkema FD 6 2
4. Bas de Voogd FD 6 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 2 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 3 0 0 3
Uit 1 0 0 1
Totaal 4 0 0 4

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 9 (75%) 3 (25%) 12
Tegen 17 (57%) 13 (43%) 30

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3 3 3
Tegen 5,7 13 7,5
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Geen thuiswedstrijden gespeelt
Geen uitwedstrijden gespeelt