Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 63e klasse 13

Afgeschermd Coach
Mark Meeuwis Keeper
Johan Alkema Speler
Afgeschermd Speler
Benjamin Donker Speler
Albert-Jelle Hofstra Speler

Michiel Klaibeda Speler
Bram Lamsma Speler
Jules de Meer Speler
Gerard Mulder Speler
Niek Praamstra Speler
Eduard Veenstra Speler
Mark Visser Speler
Bas de Voogd Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. Peize 1 10 8 | 1 | 1 25 90 - 39 51
2. Nieuw Roden 1 9 7 | 0 | 2 21 63 - 15 48
3. Futsal Marum 3 10 7 | 0 | 3 21 40 - 27 13
4. Roden 7 11 6 | 2 | 3 20 45 - 38 7
5. Peize 2 9 6 | 0 | 3 18 51 - 31 20
6. Futsal Dragten 7 10 5 | 2 | 3 17 39 - 28 11
7. Drachtster Boys 3 11 5 | 0 | 6 15 59 - 53 6
8. TLC 5 10 4 | 1 | 5 13 41 - 52 -11
9. V.V. Westerkwartier 2 11 3 | 3 | 5 12 37 - 54 -17
10. Nieuw Roden 2 9 3 | 2 | 4 11 37 - 40 -3
11. Zevenhuizen 2 9 2 | 1 | 6 7 28 - 57 -29
12. Futsal Dragten 6 11 2 | 0 | 9 6 26 - 66 -40
13. TLC 6 10 1 | 0 | 9 3 18 - 74 -56

Woensdag 1 februariThuis

Zevenhuizen 2
VVGWV

Vrijdag 10 februariThuis

Peize 1
WWVWW

Vrijdag 17 februariUit

Roden 7
WWVWV
19:00

Vrijdag 10 maartUit

Futsal Dragten 7
VWGVW
22:00

Vrijdag 17 maartUit

Drachtster Boys 3
VVWWW
20:00

Vrijdag 24 maartUit

Futsal Marum 3
WWWVW
19:00

Vrijdag 7 aprilUit

Nieuw Roden 2
VGVVG
20:00

Vrijdag 14 aprilUit

Peize 2
WWVWW
19:00

Vrijdag 21 aprilThuis

Drachtster Boys 3
VVWWW

Vrijdag 28 aprilUit

V.V. Westerkwartier 2
WGVWG
21:00

Vrijdag 12 meiUit

TLC 6
VVVVW
21:00

Vrijdag 19 meiThuis

Nieuw Roden 1
VWWWV

Vrijdag 26 meiUit

TLC 5
WGVVV
20:00

Thuis

Woensdag 11 januari

Futsal Dragten 7
5

Woensdag 14 december

TLC 5
6

Woensdag 7 december

Nieuw Roden 2
2

Vrijdag 4 november

TLC 6
5

Woensdag 26 oktober

Peize 2
9

Vrijdag 21 oktober

V.V. Westerkwartier 2
4

Woensdag 14 september

Futsal Marum 3
6

Woensdag 7 september

Roden 7
4

Vrijdag 2 september

ONT/CHZ 6
7
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 18 november

Nieuw Roden 1
11

Vrijdag 14 oktober

Zevenhuizen 2
1

Vrijdag 9 september

Peize 1
13
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Eduard Veenstra FD 6 4 (11)
2. Bram Lamsma FD 6 2 (11)
3. Niek Praamstra FD 6 2 (11)
4. Bas de Voogd FD 6 2 (11)
5. Johan Alkema FD 6 2 (11)
6. Mark Visser FD 6 2 (11)
7. Afgeschermd FD 6 1 (11)
8. Benjamin Donker FD 6 1 (11)

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 2 8
2. Afgeschermd FD 10 2

Beker

# Naam Team GS
1. Niek Praamstra FD 6 2 (1)
2. Bas de Voogd FD 6 1 (1)
3. Johan Alkema FD 6 1 (1)
4. Eduard Veenstra FD 6 1 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Eduard Veenstra FD 6 5
2. Niek Praamstra FD 6 4
3. Bas de Voogd FD 6 3
4. Johan Alkema FD 6 3
5. Bram Lamsma FD 6 2
6. Mark Visser FD 6 2
7. Afgeschermd FD 6 1
8. Benjamin Donker FD 6 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 2 8
2. Afgeschermd FD 10 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 9 1 0 8
Uit 3 1 0 2
Totaal 12 2 0 10

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 25 (81%) 6 (19%) 31
Tegen 48 (66%) 25 (34%) 73

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 2,8 2 2,6
Tegen 5,3 8,3 6,1
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 04 nov
Futsal Dragten 6
TLC 6
7
5
Uit: vr 14 okt
Zevenhuizen 2
Futsal Dragten 6
1
3