Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 64e klasse 13

Sjonnie Kampen Coach
Paul van der Zwaag Coach
Geert Kroeze Keeper
Albert Hofstra Speler
Afgeschermd Speler
Erwin Kampen Speler

Bram Lamsma Speler
Jules de Meer Speler
Niek Praamstra Speler
Mark Visser Speler
Bas de Voogd Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. Roden 6 15 12 | 1 | 2 37 104 - 68 36
2. Zevenhuizen 3 17 10 | 1 | 6 31 77 - 57 20
3. Futsal Marum 2 17 10 | 0 | 7 30 99 - 73 26
4. ONT/CHZ 4 14 8 | 2 | 4 26 71 - 42 29
5. t Fean 58 1 (zv) 17 8 | 2 | 7 26 71 - 62 9
6. Nieuw Roden 2 14 7 | 2 | 5 23 66 - 51 15
7. Futsal Dragten 6 16 7 | 1 | 8 22 49 - 57 -8
8. Surhuisterveen 1 14 7 | 0 | 7 21 49 - 61 -12
9. G.S.F.V. Drs. Vijfje 22 17 6 | 3 | 8 21 85 - 86 -1
10. G.S.F.V. Drs. Vijfje 21 12 3 | 2 | 7 11 49 - 58 -9
11. G.S.F.V. Drs. Vijfje 20 14 3 | 1 | 10 10 47 - 74 -27
12. Real Camaradas 6 15 2 | 1 | 12 7 40 - 118 -78

Woensdag 1 juniThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 21
WVVVW
G.S.F.V. Drs. Vijfje 21
WVVVW

Woensdag 8 juniThuis

Roden 6
WVWWV

Vrijdag 17 juniUit

Real Camaradas 6
VVVVV
21:00

Woensdag 29 juniThuis

t Fean 58 1 (zv)

Thuis

Vrijdag 29 april

Nieuw Roden 2
5

Vrijdag 25 maart

G.S.F.V. Drs. Vijfje 20
5

Vrijdag 5 november

Futsal Marum 2
6

Vrijdag 22 oktober

ONT/CHZ 4
3

Vrijdag 15 oktober

Zevenhuizen 3
2

Vrijdag 24 september

Real Camaradas 6
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Woensdag 18 mei

G.S.F.V. Drs. Vijfje 20
3

Woensdag 11 mei

t Fean 58 1 (zv)
0

Maandag 9 mei

Zevenhuizen 3
1

Vrijdag 6 mei

ONT/CHZ 4
4

Woensdag 6 april

Surhuisterveen 1
2

Donderdag 31 maart

Roden 6
6

Vrijdag 11 februari

Futsal Marum 2
13

Vrijdag 26 november

Nieuw Roden 2
2

Woensdag 6 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 21
3

Vrijdag 1 oktober

ONT/CHZ 1
2

Woensdag 15 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 22
0

Vrijdag 10 september

ONT/CHZ 6
0
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Niek Praamstra FD 6 18 (16)
2. Jules de Meer FD 6 5 (16)
3. Mark Visser FD 6 4 (16)
4. Bas de Voogd FD 6 4 (16)
5. Bram Lamsma FD 6 3 (16)
6. Albert Hofstra FD 6 3 (16)
7. Afgeschermd FD 6 2 (16)

Gastspelers

# Naam Team
1. Jurgen Scholte FD 5 3
2. Afgeschermd FD 2 2
3. Wilco Berghoef FD 5 2
4. Afgeschermd FD 7 1
5. Eduard Veenstra FD 9 1
6. Justin Schouwenaar FD 2 1

Beker

# Naam Team GS

Gastspelers

# Naam Team
1. Ruben Kijlstra FD 5 1
2. Jurgen Scholte FD 5 1
3. Jorrit de Boer FD 4 1

Totaal

# Naam Team GS
1. Niek Praamstra FD 6 18
2. Jules de Meer FD 6 5
3. Mark Visser FD 6 4
4. Bas de Voogd FD 6 4
5. Bram Lamsma FD 6 3
6. Albert Hofstra FD 6 3
7. Afgeschermd FD 6 2

Gastspelers

# Naam Team
1. Jurgen Scholte FD 5 4
2. Afgeschermd FD 2 2
3. Wilco Berghoef FD 5 2
4. Ruben Kijlstra FD 5 1
5. Jorrit de Boer FD 4 1
6. Afgeschermd FD 7 1
7. Eduard Veenstra FD 9 1
8. Justin Schouwenaar FD 2 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 6 2 1 3
Uit 12 6 0 6
Totaal 18 8 1 9

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 22 (43%) 29 (57%) 51
Tegen 23 (39%) 36 (61%) 59

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,7 2,4 2,8
Tegen 3,8 3 3,3
0 tegen 0 3 3

Grootste overwinningen

Thuis: vr 24 sep
Futsal Dragten 6
Real Camaradas 6
6
2
Uit: wo 18 mei
G.S.F.V. Drs. Vijfje 20
Futsal Dragten 6
3
5