Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 73e klasse 13

Arjen Steensma Coach
Jelmer Hoekstra Keeper (C)
Maarten de Groot Speler
Roel de Jong Speler
Afgeschermd Speler
Simon Kruizinga Speler

Atze Jan van der Ploeg Speler
Jochem van der Ploeg Speler
Roy Sikkenk Speler
Sander de Vries Speler
Afgeschermd Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. Peize 1 10 8 | 1 | 1 25 90 - 39 51
2. Nieuw Roden 1 9 7 | 0 | 2 21 63 - 15 48
3. Futsal Marum 3 10 7 | 0 | 3 21 40 - 27 13
4. Roden 7 11 6 | 2 | 3 20 45 - 38 7
5. Peize 2 9 6 | 0 | 3 18 51 - 31 20
6. Futsal Dragten 7 10 5 | 2 | 3 17 39 - 28 11
7. Drachtster Boys 3 11 5 | 0 | 6 15 59 - 53 6
8. TLC 5 10 4 | 1 | 5 13 41 - 52 -11
9. V.V. Westerkwartier 2 11 3 | 3 | 5 12 37 - 54 -17
10. Nieuw Roden 2 9 3 | 2 | 4 11 37 - 40 -3
11. Zevenhuizen 2 9 2 | 1 | 6 7 28 - 57 -29
12. Futsal Dragten 6 11 2 | 0 | 9 6 26 - 66 -40
13. TLC 6 10 1 | 0 | 9 3 18 - 74 -56

Vrijdag 10 februariUit

Peize 2
WWVWW
22:00

Vrijdag 3 maartUit

V.V. Westerkwartier 2
WGVWG
21:00

Vrijdag 10 maartThuis

Futsal Dragten 6
VVVWV

Vrijdag 17 maartUit

Nieuw Roden 1
VWWWV
21:00

Vrijdag 31 maartUit

Peize 1
WWVWW
19:00

Woensdag 5 aprilThuis

TLC 5
WGVVV

Vrijdag 21 aprilUit

Nieuw Roden 2
VGVVG
19:55

Vrijdag 28 aprilThuis

TLC 6
VVVVW

Woensdag 3 meiThuis

Peize 2
WWVWW

Vrijdag 12 meiThuis

Zevenhuizen 2
VVGWV

Vrijdag 19 meiUit

Futsal Marum 3
WWWVW
19:00

Vrijdag 26 meiThuis

Roden 7
WWVWV

Vrijdag 2 juniThuis

Nieuw Roden 2
VGVVG

Thuis

Woensdag 25 januari

(Afgelast)
Drachtster Boys 3
(Afgelast)
Drachtster Boys 3

Woensdag 9 november

Peize 1
8

Woensdag 19 oktober

Fc. Grootegast 1
2

Vrijdag 14 oktober

Nieuw Roden 1
5

Vrijdag 30 september

V.V. Westerkwartier 2
3

Vrijdag 23 september

ONT/CHZ 2
0

Woensdag 31 augustus

Futsal Marum 3
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Woensdag 11 januari

Futsal Dragten 6
0

Vrijdag 16 december

Zevenhuizen 2
1

Vrijdag 2 december

TLC 6
1

Vrijdag 18 november

Roden 7
2

Vrijdag 28 oktober

TLC 5
1

Vrijdag 16 september

Drachtster Boys 3
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Simon Kruizinga FD 7 11 (10)
2. Jochem van der Ploeg FD 7 6 (10)
3. Sander de Vries FD 7 3 (10)
4. Atze Jan van der Ploeg FD 7 3 (10)
5. Jelmer Hoekstra FD 7 3 (10)
6. Roy Sikkenk FD 7 3 (10)
7. Maarten de Groot FD 7 1 (10)
8. Afgeschermd FD 7 1 (10)

Gastspelers

# Naam Team
1. Yannick Boonstra FD 4 3
2. Marcel Bruinsma FD 4 3
3. Afgeschermd FD 4 1
4. Afgeschermd FD 10 1

Beker

# Naam Team GS
1. Sander de Vries FD 7 1 (2)
2. Atze Jan van der Ploeg FD 7 1 (2)
3. Roy Sikkenk FD 7 1 (2)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Simon Kruizinga FD 7 11
2. Jochem van der Ploeg FD 7 6
3. Sander de Vries FD 7 4
4. Atze Jan van der Ploeg FD 7 4
5. Roy Sikkenk FD 7 4
6. Jelmer Hoekstra FD 7 3
7. Maarten de Groot FD 7 1
8. Afgeschermd FD 7 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Yannick Boonstra FD 4 3
2. Marcel Bruinsma FD 4 3
3. Afgeschermd FD 4 1
4. Afgeschermd FD 10 1

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 8 1 2 5
Uit 6 5 1 0
Totaal 14 6 3 5

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 14 (33%) 28 (67%) 42
Tegen 23 (77%) 7 (23%) 30

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 1,8 4,7 3
Tegen 2,9 1,2 2,1
0 tegen 3 1 4

Grootste overwinningen

Geen thuiswedstrijden gespeelt
Uit: vr 02 dec
TLC 6
Futsal Dragten 7
1
7