Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 84e klasse 14

Pieter Alberts Speler
Haaye Ale de Boer Speler
Johannes Corpier Speler
Bas Dootjes Speler
Herman Kallenkoot Speler
Janus van Rijszen Speler

Ruben de Vries Speler
Riccardo vd Wal Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 Drachtster Boys 2 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
2 Futsal Dragten 8 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
3 Futsal Dragten 10 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
4 Nieuw Roden 3 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
5 ONR 2 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
6 ONT/CHZ 3 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
7 Roden 3 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
8 TLC 4 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
9 TLC 3 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
10 TLC 6 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
11 TLC 5 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
12 V.V. Westerkwartier 4 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0
13 Zevenhuizen 1 0 0 | 0 | 0 0 0 - 0 0 0

Vrijdag 17 septemberUit

Nieuw Roden 3
20:00

Vrijdag 24 septemberThuis

V.V. Westerkwartier 4

Vrijdag 22 oktoberUit

Futsal Dragten 10
V
19:00

Vrijdag 29 oktoberUit

ONR 2
21:00

Vrijdag 5 novemberThuis

Zevenhuizen 1

Vrijdag 12 novemberUit

TLC 6
19:00

Vrijdag 19 novemberThuis

Drachtster Boys 2

Maandag 22 novemberUit

TLC 5
21:30

Vrijdag 3 decemberThuis

TLC 3

Vrijdag 10 decemberUit

Drachtster Boys 2
19:00

Vrijdag 17 decemberThuis

TLC 5

Vrijdag 21 januariUit

Roden 3
19:00

Maandag 24 januariUit

TLC 3
21:30

Vrijdag 18 februariThuis

ONT/CHZ 3

Vrijdag 25 februariThuis

Nieuw Roden 3

Vrijdag 11 maartUit

V.V. Westerkwartier 4
19:00

Vrijdag 18 maartThuis

TLC 4

Vrijdag 25 maartThuis

Roden 3

Vrijdag 1 aprilThuis

ONR 2

Vrijdag 8 aprilUit

Zevenhuizen 1
19:00

Vrijdag 22 aprilThuis

TLC 6

Vrijdag 6 meiUit

ONT/CHZ 3
20:00

Thuis

Vrijdag 10 september

ONT/CHZ 5 **
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uitslagen Uit

Er waren geen uitwedstrijden vorige week


Competitie

# Naam Team GS
1. Johannes Corpier FD 8 0 (0)
2. Herman Kallenkoot FD 8 0 (0)
3. Pieter Alberts FD 8 0 (0)
4. Bas Dootjes FD 8 0 (0)
5. Janus van Rijszen FD 8 0 (0)
6. Haaye Ale de Boer FD 8 0 (0)
7. Ruben de Vries FD 8 0 (0)
8. Riccardo vd Wal FD 8 0 (0)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Beker

# Naam Team GS
1. Johannes Corpier FD 8 0 (1)
2. Herman Kallenkoot FD 8 0 (1)
3. Pieter Alberts FD 8 0 (1)
4. Bas Dootjes FD 8 0 (1)
5. Janus van Rijszen FD 8 0 (1)
6. Haaye Ale de Boer FD 8 0 (1)
7. Ruben de Vries FD 8 0 (1)
8. Riccardo vd Wal FD 8 0 (1)

Gastspelers

# Naam Team
1. Jorrit de Boer FD 4 2

Totaal

# Naam Team GS
1. Johannes Corpier FD 8 0
2. Herman Kallenkoot FD 8 0
3. Pieter Alberts FD 8 0
4. Bas Dootjes FD 8 0
5. Janus van Rijszen FD 8 0
6. Haaye Ale de Boer FD 8 0
7. Ruben de Vries FD 8 0
8. Riccardo vd Wal FD 8 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Jorrit de Boer FD 4 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 1 0 1 0
Uit 0 0 0 0
Totaal 1 0 1 0

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 2 (100%) 0 (0%) 2
Tegen 2 (100%) 0 (0%) 2

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 2 0 2
Tegen 2 0 2
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Geen thuiswedstrijden gespeelt
Geen uitwedstrijden gespeelt