Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 84e klasse 17

Pieter Alberts Speler
Tim Boomsma Speler
Henk Jan Bruinsma Speler
Johannes Corpier Speler
Bas Dootjes Speler
Herman Kallenkoot Speler

Wesley Kraaijenbrink Speler
Niek Pultrum Speler
Janus van Rijszen Speler
Willem Veenstra Speler
Riccardo vd Wal Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 TLC 2 13 12 | 0 | 1 36 113 - 45 68 0
2 Roden 4 13 11 | 1 | 1 34 110 - 46 64 0
3 Roden 5 15 9 | 1 | 5 28 91 - 59 32 0
4 Madjoe 8 16 9 | 1 | 6 28 103 - 73 30 0
5 Zevenhuizen 1 15 9 | 0 | 6 27 79 - 62 17 0
6 V.V. Westerkwartier 5 12 7 | 0 | 5 21 54 - 58 -4 0
7 ONR 6 14 7 | 0 | 7 21 93 - 74 19 0
8 Nieuw Roden 3 13 6 | 0 | 7 18 56 - 56 0 0
9 TLC 3 14 6 | 0 | 8 18 44 - 76 -32 0
10 G.S.F.V. Drs. Vijfje 40 13 2 | 1 | 10 7 35 - 89 -54 0
11 ONT/CHZ 6 12 1 | 1 | 10 4 51 - 75 -24 0
12 Futsal Dragten 8 16 1 | 1 | 14 4 39 - 155 -116 0

Vrijdag 17 aprilThuis

TLC 3
VWWWV

Vrijdag 1 meiUit

V.V. Westerkwartier 5
VWWWW
20:00

Vrijdag 15 meiUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 40
WVVWV
20:00

Thuis

Vrijdag 6 maart

Roden 5
5

Vrijdag 28 februari

Madjoe 8
2

Vrijdag 7 februari

ONR 6
11

Vrijdag 13 december

Zevenhuizen 1
13

Vrijdag 29 november

Nieuw Roden 3
10

Vrijdag 1 november

TLC 2
11

Vrijdag 20 september

ONT/CHZ 6
5

Vrijdag 13 september

V.V. Westerkwartier 5
5

Uit

Vrijdag 21 februari

Zevenhuizen 1
11

Vrijdag 14 februari

Roden 4
20

Vrijdag 31 januari

Madjoe 8
11

Vrijdag 10 januari

TLC 2
20

Vrijdag 6 december

TLC 3
3

Vrijdag 15 november

ONT/CHZ 6
12

Vrijdag 18 oktober

Roden 5
10

Vrijdag 27 september

ONR 6
7

Competitie

# Naam Team GS
1. Henk Jan Bruinsma FD 8 10 (16)
2. Tim Boomsma FD 8 10 (16)
3. Niek Pultrum FD 8 4 (16)
4. Janus van Rijszen FD 8 4 (16)
5. Wesley Kraaijenbrink FD 8 4 (16)
6. Pieter Alberts FD 8 3 (16)
7. Riccardo vd Wal FD 8 2 (16)
8. Herman Kallenkoot FD 8 0 (16)
9. Bas Dootjes FD 8 0 (16)
10. Johannes Corpier FD 8 0 (16)
11. Willem Veenstra FD 8 0 (16)

Gastspelers

# Naam Team
1. Arnaud Donker FD 2 2

Beker

# Naam Team GS
1. Niek Pultrum FD 8 0 (0)
2. Herman Kallenkoot FD 8 0 (0)
3. Henk Jan Bruinsma FD 8 0 (0)
4. Bas Dootjes FD 8 0 (0)
5. Janus van Rijszen FD 8 0 (0)
6. Johannes Corpier FD 8 0 (0)
7. Tim Boomsma FD 8 0 (0)
8. Pieter Alberts FD 8 0 (0)
9. Riccardo vd Wal FD 8 0 (0)
10. Wesley Kraaijenbrink FD 8 0 (0)
11. Willem Veenstra FD 8 0 (0)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Henk Jan Bruinsma FD 8 10
2. Tim Boomsma FD 8 10
3. Niek Pultrum FD 8 4
4. Janus van Rijszen FD 8 4
5. Wesley Kraaijenbrink FD 8 4
6. Pieter Alberts FD 8 3
7. Riccardo vd Wal FD 8 2
8. Herman Kallenkoot FD 8 0
9. Bas Dootjes FD 8 0
10. Johannes Corpier FD 8 0
11. Willem Veenstra FD 8 0

Gastspelers

# Naam Team
1. Arnaud Donker FD 2 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 8 1 1 6
Uit 8 0 0 8
Totaal 16 1 1 14

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 25 (64%) 14 (36%) 39
Tegen 62 (40%) 94 (60%) 156

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,1 1,8 2,4
Tegen 7,8 11,8 9,8
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 28 feb
Futsal Dragten 8
Madjoe 8
3
2
Geen uitwedstrijden gespeelt