Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 93e klasse 12

Moustafa Alshekh Speler
Mohammed Azzaoui Speler
Afgeschermd Speler
Bawan Barzingi Speler
Senn Bosma Speler
Afgeschermd Speler

Sem Groen Speler
Rik Keuning Speler
Gijs Oostra Speler
Collin Scheper Speler
Sam Schut Speler
# Team GS W | G | V P DV - DT DS
1. SC Veenwouden 1 10 9 | 0 | 1 27 58 - 29 29
2. Broekster Boys 5 11 7 | 0 | 4 21 57 - 49 8
3. Golden Oldies 3 11 6 | 1 | 4 19 61 - 59 2
4. Broekster Boys 6 10 5 | 3 | 2 18 57 - 28 29
5. Golden Oldies 2 11 5 | 3 | 3 18 59 - 41 18
6. ONT/CHZ 6 11 5 | 2 | 4 17 53 - 41 12
7. De Herauten 5 12 5 | 1 | 6 16 52 - 56 -4
8. ONT/CHZ 3 8 5 | 1 | 2 15 34 - 25 9
9. Broekster Boys 3 11 4 | 2 | 5 14 37 - 35 2
10. Futsal Dragten 9 10 4 | 1 | 5 13 39 - 47 -8
11. Broekster Boys 7 12 2 | 0 | 10 6 36 - 91 -55
12. Leeuwarder Zwaluwen 2 11 0 | 0 | 11 0 24 - 66 -42

Vrijdag 17 februariThuis

Broekster Boys 6
WWWWG

Vrijdag 24 februariThuis

Broekster Boys 5
WWVVW

Maandag 27 februariUit

Broekster Boys 6
WWWWG
21:30

Maandag 13 maartUit

Broekster Boys 7
VVVVV
20:30

Vrijdag 24 maartThuis

Broekster Boys 3
GWWWV

Vrijdag 14 aprilThuis

ONT/CHZ 6
WVWWV

Vrijdag 28 aprilUit

ONT/CHZ 3
WGVWW
19:00

Vrijdag 12 meiThuis

Leeuwarder Zwaluwen 2
VVVVV

Maandag 15 meiUit

De Herauten 5
VVVVV
20:00

Vrijdag 19 meiUit

ONT/CHZ 6
WVWWV
20:00

Thuis

Woensdag 14 december

Golden Oldies 3
4

Vrijdag 2 december

ONT/CHZ 3
1

Woensdag 9 november

Golden Oldies 2
4

Vrijdag 4 november

Broekster Boys 7
3

Woensdag 5 oktober

De Herauten 5
3

Woensdag 28 september

SC Veenwouden 1
5

Vrijdag 23 september

ONT/CHZ 6
4

Vrijdag 2 september

Drachtster Boys 4
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Maandag 23 januari

Golden Oldies 3
7

Maandag 21 november

Broekster Boys 5
7

Maandag 24 oktober

Broekster Boys 3
5

Maandag 26 september

Leeuwarder Zwaluwen 2
3

Maandag 12 september

Golden Oldies 2
6
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Competitie

# Naam Team GS
1. Sem Groen FD 9 5 (11)
2. Gijs Oostra FD 9 3 (11)
3. Senn Bosma FD 9 2 (11)
4. Bawan Barzingi FD 9 2 (11)
5. Mohammed Azzaoui FD 9 1 (11)
6. Afgeschermd FD 9 1 (11)
7. Collin Scheper FD 9 1 (11)
8. Afgeschermd FD 9 1 (11)

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 10 19
2. Afgeschermd FD 10 6

Beker

# Naam Team GS
1. Gijs Oostra FD 9 1 (2)
2. Sam Schut FD 9 1 (2)
3. Afgeschermd FD 9 1 (2)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Sem Groen FD 9 5
2. Gijs Oostra FD 9 4
3. Afgeschermd FD 9 2
4. Senn Bosma FD 9 2
5. Bawan Barzingi FD 9 2
6. Mohammed Azzaoui FD 9 1
7. Sam Schut FD 9 1
8. Collin Scheper FD 9 1
9. Afgeschermd FD 9 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Afgeschermd FD 10 19
2. Afgeschermd FD 10 6

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 8 5 1 2
Uit 5 1 0 4
Totaal 13 6 1 6

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 28 (64%) 16 (36%) 44
Tegen 26 (48%) 28 (52%) 54

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,5 3,2 3,4
Tegen 3,3 5,6 4,2
0 tegen 0 0 0

Grootste overwinningen

Thuis: vr 04 nov
Futsal Dragten 9
Broekster Boys 7
6
3
Uit: ma 26 sep
Leeuwarder Zwaluwen 2
Futsal Dragten 9
3
4