Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Futsal Dragten 94e klasse 19

Benno van der Veer Keeper (C)
Jolt Oostra Speler
Michel de Boer Speler
Patrick Brinksma Speler
Rutger Hartkoorn Speler
Wietze van der Meer Speler

Harmen Meijer Speler
Jeen Otter Speler
Willem Slagmann Speler
Paul Wijbenga Speler
# Team GS W | G | V P V - T D M
1 Futsal Dragten 7 12 10 | 2 | 0 32 93 - 29 64 0
2 Drachtster Boys 3 11 8 | 2 | 1 26 64 - 31 33 0
3 Futsal Dragten 9 13 8 | 1 | 4 25 68 - 49 19 0
4 Exstudiantes Groningen 11 12 8 | 0 | 4 24 83 - 41 42 0
5 TLC 6 12 8 | 1 | 3 23 66 - 45 21 2
6 TLC 5 13 6 | 2 | 5 20 54 - 53 1 0
7 ONT/CHZ 4 12 6 | 2 | 4 18 54 - 58 -4 2
8 ONT/CHZ 3 13 5 | 3 | 5 18 68 - 48 20 0
9 Exstudiantes Groningen 12 12 5 | 0 | 7 15 50 - 54 -4 0
10 Futsal Marum 3 14 4 | 2 | 8 14 54 - 54 0 0
11 G.S.F.V. Drs. Vijfje 42 11 2 | 1 | 8 7 42 - 68 -26 0
12 Madjoe 11 10 1 | 0 | 9 3 28 - 61 -33 0
13 G.S.F.V. Drs. Vijfje 41 13 0 | 0 | 13 0 25 - 158 -133 0

Vrijdag 28 februariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 41
VVVVV

Vrijdag 6 maartUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 42
VVWWV
19:00

Vrijdag 13 maartThuis

ONT/CHZ 3
WVWVV

Vrijdag 20 maartUit

Futsal Dragten 7
WWWWW
19:55

Vrijdag 27 maartThuis

Exstudiantes Groningen 12
WWVVW

Vrijdag 17 aprilUit

Futsal Marum 3
VVVVV
20:00

Vrijdag 24 aprilThuis

TLC 5
VVWWW

Vrijdag 1 meiUit

Drachtster Boys 3
WWWVW
19:00

Vrijdag 8 meiUit

ONT/CHZ 4
WVWVV
20:00

Vrijdag 15 meiThuis

Futsal Dragten 7
WWWWW

Vrijdag 29 meiUit

Exstudiantes Groningen 11
VWVWW
21:00

Thuis

Vrijdag 7 februari

Drachtster Boys 3
5

Vrijdag 24 januari

Madjoe 11
3

Vrijdag 17 januari

TLC 6
0
(Afgelast)
TLC 6

Vrijdag 6 december

ONT/CHZ 4
6

Vrijdag 29 november

Exstudiantes Groningen 11
8

Vrijdag 4 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 42
6

Vrijdag 20 september

Roden 3
5

Vrijdag 13 september

Futsal Marum 3
2

Uit

Vrijdag 31 januari

Madjoe 11
2

Vrijdag 10 januari

G.S.F.V. Drs. Vijfje 41
3

Vrijdag 13 december

TLC 6
6

Vrijdag 22 november

TLC 5
4

Vrijdag 1 november

Exstudiantes Groningen 12
3

Vrijdag 11 oktober

ONT/CHZ 3
1

Competitie

# Naam Team GS
1. Harmen Meijer FD 9 17 (13)
2. Wietze van der Meer FD 9 16 (13)
3. Paul Wijbenga FD 9 13 (13)
4. Willem Slagmann FD 9 4 (13)
5. Michel de Boer FD 9 4 (13)
6. Benno van der Veer FD 9 4 (13)
7. Jeen Otter FD 9 4 (13)
8. Patrick Brinksma FD 9 2 (13)
9. Jolt Oostra FD 9 1 (13)
10. Rutger Hartkoorn FD 9 1 (13)

Gastspelers

# Naam Team
1. Onbekend 2

Beker

# Naam Team GS
1. Harmen Meijer FD 9 1 (1)
2. Paul Wijbenga FD 9 0 (1)
3. Jolt Oostra FD 9 0 (1)
4. Willem Slagmann FD 9 0 (1)
5. Michel de Boer FD 9 0 (1)
6. Wietze van der Meer FD 9 0 (1)
7. Rutger Hartkoorn FD 9 0 (1)
8. Benno van der Veer FD 9 0 (1)
9. Jeen Otter FD 9 0 (1)
10. Patrick Brinksma FD 9 0 (1)

Gastspelers

Geen informatie beschikbaar

Totaal

# Naam Team GS
1. Harmen Meijer FD 9 18
2. Wietze van der Meer FD 9 16
3. Paul Wijbenga FD 9 13
4. Willem Slagmann FD 9 4
5. Michel de Boer FD 9 4
6. Benno van der Veer FD 9 4
7. Jeen Otter FD 9 4
8. Patrick Brinksma FD 9 2
9. Jolt Oostra FD 9 1
10. Rutger Hartkoorn FD 9 1

Gastspelers

# Naam Team
1. Onbekend 2

Wedstrijden

# G W GL V
Thuis 9 4 1 4
Uit 6 4 0 2
Totaal 15 8 1 6

Doelpunten

# Thuis Uit Totaal
Voor 35 (51%) 34 (49%) 69
Tegen 35 (65%) 19 (35%) 54

Doelpunten gemiddeld

# Thuis Uit Totaal
Voor 3,9 5,7 4,6
Tegen 3,9 3,2 3,6
0 tegen 2 0 2

Grootste overwinningen

Thuis: vr 04 okt
Futsal Dragten 9
G.S.F.V. Drs. Vijfje 42
8
6
Uit: vr 10 jan
G.S.F.V. Drs. Vijfje 41
Futsal Dragten 9
3
13