Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Programma

Vrijdag 27 januari
zvv Urk 3
19:40
21:00
Drachtster Boys 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
21:00
22:00
zvv Urk 2

Zaaldienst: Futsal Dragten 1, 20:50 - 23:00

Woensdag 1 februari
20:30
Zevenhuizen 2
21:30
ONT/CHZ 2

Zaaldienst: Futsal Dragten 10, 20:20 - 22:30

Vrijdag 3 februari
Usquert 1
20:30
21:00
Avanti 1

Zaaldienst: Futsal Dragten 10, 20:50 - 23:00

Maandag 6 februari
zvv Grijpskerk 1
20:30
Woensdag 8 februari
20:30
Inter Maluku Futsal Club 1
21:30
Drachtster Boys 4

Zaaldienst: Futsal Dragten 8, 20:20 - 22:30

Vrijdag 10 februari
ONT/CHZ 4
20:00
21:00
PKC83 2
22:00
Peize 1
Peize 2
22:00

Zaaldienst: Futsal Dragten 8, 21:50 - 23:00

Woensdag 15 februari
Futsal Frisia/ Spin Off 1
20:00
20:30
Steenwijker Boys 1
21:30
ONT/CHZ 5

Zaaldienst: Futsal Dragten 5, 20:20 - 22:30

Vrijdag 17 februari
Roden 7
19:00
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
21:00
Broekster Boys 6
Tunas 1
21:00
Fc. Grootegast 2
21:00
22:00
Drachtster Boys 1

Zaaldienst: Futsal Dragten 8, 20:50 - 23:00

Maandag 20 februari
Avanti 3
19:00
Vrijdag 24 februari
21:00
CSVC 1
Groningen 1
21:30
22:00
Broekster Boys 5

Zaaldienst: Futsal Dragten 6, 20:50 - 23:00

Maandag 27 februari
Avanti 3
19:00
Broekster Boys 6
21:30
Vrijdag 3 maart
ONT/CHZ 5
19:00
ONT/CHZ 4
20:00
21:00
Futsal Emmeloord/ Meat \u0026 Eat
V.V. Westerkwartier 2
21:00
22:00
WMC/ EP De Treffer 2

Zaaldienst: Futsal Dragten 9, 21:50 - 23:00

Woensdag 8 maart
vv Sneek Wit Zwart 1
19:00
20:30
Potetos 7

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 10 maart
Drachtster Boys 4
20:00
21:00
ZVF 1
REUZ 1
21:00

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 13 maart
Broekster Boys 7
20:30
Woensdag 15 maart
21:30
FVC 2

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 17 maart
ONR
20:00
Drachtster Boys 3
20:00
21:00
V.V. Westerkwartier 1
Nieuw Roden 1
21:00
22:00
CSVC 1

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 20 maart
Avanti 2
20:00
Leekster Eagles 2
21:30
Woensdag 22 maart
Beilen 1
21:15
Vrijdag 24 maart
Futsal Marum 3
19:00
Leekster Eagles 4
20:00
Drachtster Boys 2
20:00
21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
22:00
Broekster Boys 3

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 29 maart
20:30
Futsal Heerenveen 7
SC Flamingo 1
21:00
21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje 14

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 31 maart
Peize 1
19:00
Drachtster Boys 2
20:00
21:00
Futsal Winsum 2
22:00
zvv Urk 3

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 5 april
20:30
Avanti 3
21:30
TLC 5

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 7 april
Futsal Heerenveen 7
19:00
Nieuw Roden 2
20:00
DWS Oosterpoort 3
21:55
Woensdag 12 april
Futsal Buitenpost/ The Point 1
20:00
Hoogeveen 1
20:00
Vrijdag 14 april
Peize 2
19:00
21:00
ONT/CHZ 4
Real Camaradas 3
21:50
22:00
ONT/CHZ 6

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 17 april
Steenwijker Boys 1
19:30
Vrijdag 21 april
Nieuw Roden 2
19:55
Drachtster Boys 4
20:00
vv Stanfries 1 (ZV)
20:00
Gieten 1
20:00
Avanti 1
20:30
21:00
Usquert 1
22:00
Drachtster Boys 3

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 26 april
Futsal Emmeloord 2
21:05
Vrijdag 28 april
ONT/CHZ 3
19:00
ONT/CHZ 5
20:00
20:55
TLC 6
V.V. Westerkwartier 2
21:00
22:00
Fc. Grootegast 2

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 3 mei
20:30
Peize 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 14
20:55
21:30
ONT/CHZ 5

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 10 mei
21:30
Futsal Buitenpost/ The Point 1

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 12 mei
Potetos 2
19:00
Drachtster Boys 2
20:00
21:00
Zevenhuizen 2
TLC 6
21:00
22:00
Leeuwarder Zwaluwen 2

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 15 mei
De Herauten 5
20:00
Vrijdag 19 mei
ONT/CHZ 5
19:00
Futsal Marum 3
19:00
ONT/CHZ 6
20:00
20:55
Nieuw Roden 1
21:50
vv Sneek Wit Zwart 1

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 26 mei
TLC 5
20:00
20:50
Futsal Heerenveen 7
21:45
Roden 7

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 2 juni
21:00
Nieuw Roden 2
21:55
Futsal Heerenveen 7

Zaaldienst nog niet bekend