Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Programma

Week: 8 17-02-2020 / 23-02-2020

Vrijdag 21 februariThuis

TLC 7
WVWVW
DWS Oosterpoort 3
VGVWV
VC Trynwalden 1
WWVVV

Zaaldienst: Futsal Dragten 6

18:55 - 23:00u

Vrijdag 21 februariUit

Zevenhuizen 1
VWWVW
19:00
ONT/CHZ 4
WVWVV
20:00

Week: 9 24-02-2020 / 01-03-2020

Vrijdag 28 februariThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 41
VVVVV
G.S.F.V. Drs. Vijfje 13
WVVVW
Madjoe 8
WWVVW
G.S.F.V. Drs. Vijfje 30
VVWVV

Zaaldienst: Futsal Dragten 7

18:55 - 23:00u

Woensdag 26 februariUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 6
VVGVG
20:00
Avanti 1
WWWWG
22:00

Vrijdag 28 februariUit

Drachtster Boys 1
WWGWV
20:00

Week: 10 02-03-2020 / 08-03-2020

Vrijdag 6 maartThuis

Be Quick D 1
VVVVW
Roden 5
WVWVV
SC Flamingo 1
VWVVW
TLC 5
VVWWW

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 6 maartUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 42
VVWWV
19:00
V.V. Westerkwartier 1
WGGVW
21:00
Real Camaradas 4
VGWVW
21:00

Week: 11 09-03-2020 / 15-03-2020

Vrijdag 13 maartThuis

ONT/CHZ 3
WVWVV
TLC 4
VVWWW
WMC/ EP De Treffer 1
VWWWV
Roden 2
WVVVW

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 11 maartUit

CSVC 1
WWVGV
21:15
VC Trynwalden 1
WWVVV
21:30

Week: 12 16-03-2020 / 22-03-2020

Vrijdag 20 maartThuis

G.S.F.V. Drs. Vijfje 40
WVVWV
Futsal Dragten 9
WVWWW
Balk ZV 1
VVVGV
Madjoe 1
VWWVV

Zaaldienst nog niet bekend

Dinsdag 17 maartUit

Workum 1
WWWWV
19:55

Woensdag 18 maartUit

Beilen 1
WGVVV
20:30

Vrijdag 20 maartUit

Futsal Dragten 7
WWWWW
19:55
Potetos 6
WGWWW
21:30

Week: 13 16-03-2020 / 29-03-2020

Vrijdag 27 maartThuis

Exstudiantes Groningen 12
WWVVW
Real Camaradas 4
VGWVW
G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
VWWVV
Fc. Grootegast 1
GVWWV

Zaaldienst nog niet bekend

Maandag 23 maartUit

TLC 6
VVWVV
21:30
Nieuw Roden 3
VWVWV
21:30
De Herauten 2
WVWWV
21:30

Vrijdag 27 maartUit

zvv Borger 1
GWVVG
21:00
Exstudiantes Groningen 11
VWVWW
21:30

Week: 14 30-03-2020 / 05-04-2020

Vrijdag 3 aprilThuis

Roden 4
WWWWW
ONR 2
VWWVW
Drachtster Boys 1
WWGWV
G.S.F.V. Drs. Vijfje 42
VVWWV

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 3 aprilUit

Potetos 6
WGWWW
19:00
Jong Leekster Eagles
GWVVV
19:00
Nieuw Roden 2
VVVWV
20:00

Week: 15 06-04-2020 / 12-04-2020

Er zijn geen thuiswedstrijden deze week

Woensdag 8 aprilUit

SC Flamingo 1
VWVVW
22:00

Week: 16 13-04-2020 / 19-04-2020

Vrijdag 17 aprilThuis

TLC 3
VWWWV
Madjoe 11
VVVWV
DOSKO 1
WWVWW
G.S.F.V. Drs. Vijfje 13
WVVVW

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 17 aprilUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 30
VVWVV
19:00
Futsal Marum 3
VVVVV
20:00
Avanti 1
WWWWG
21:00

Week: 17 20-04-2020 / 26-04-2020

Vrijdag 24 aprilThuis

TLC 5
VVWWW
Futsal Buitenpost/The Point 3
WWWVW
REUZ 1
GGWVW
Madjoe 9
WVVVW

Zaaldienst nog niet bekend

Woensdag 22 aprilUit

Futsal Emmeloord/ Da Enzo 1
VVVWV
21:15

Vrijdag 24 aprilUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 13
WVVVW
19:00
Drachtster Boys 3
WWWVW
19:00
DWS Oosterpoort 3
VGVWV
22:00

Week: 18 27-04-2020 / 03-05-2020

Er zijn geen thuiswedstrijden deze week

Vrijdag 1 meiUit

Drachtster Boys 3
WWWVW
19:00
Exstudiantes Groningen 12
WWVVW
19:00
ONT/CHZ 5
VVVVV
20:00
V.V. Westerkwartier 5
VWWWW
20:00
TLC 7
WVVWV
20:00

Week: 19 04-05-2020 / 10-05-2020

Vrijdag 8 meiThuis

Blauw Wit 34 2

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 8 meiUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 35
GWWWW
19:00
ONT/CHZ 4
WVWVV
20:00
Madjoe 9
WVVVW
21:00

Week: 20 11-05-2020 / 17-05-2020

Vrijdag 15 meiThuis

ASC 1
WVVWV
Blauw Wit 34 1
Futsal Dragten 7
WWWWW

Zaaldienst nog niet bekend

Vrijdag 15 meiUit

G.S.F.V. Drs. Vijfje 40
WVVWV
20:00
Futsal Dragten 9
WVWWW
21:00
TLC 7
WVWVW
22:00

Week: 22 25-05-2020 / 31-05-2020

Er zijn geen thuiswedstrijden deze week

Vrijdag 29 meiUit

Madjoe 11
VVVWV
19:00
ONT/CHZ 5
VVVVV
20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 35
GWWWW
20:00
Exstudiantes Groningen 11
VWVWW
21:00