Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Uitslagen

Thuis

Vrijdag 24 mei

Westerkwartier 2
2

Vrijdag 17 mei

Grijpskerk 2
9

Vrijdag 3 mei

Balk ZV 1
5
Sporting Emmen 1
0
Steenwijker Boys 1
10

Vrijdag 26 april

De Herauten 1
4
(Afgelast)
Grijpskerk 2
(Afgelast)
TLC 7
(Afgelast)
Grijpskerk 2
(Afgelast)
TLC 7

Vrijdag 19 april

Drachtster Boys 2
2
(Afgelast)
Balk ZV 1
(Afgelast)
Balk ZV 1
Futsal Meedhuizen 1 / Team Enerdjé
7
PKC83 2
4

Vrijdag 12 april

Fc. Grootegast 1
4
ONT/CHZ 4
5

Vrijdag 5 april

Roden 1
5
Tunas 1
3
Zevenhuizen 2
1

Vrijdag 22 maart

(Afgelast)
Sporting Emmen 1
(Afgelast)
Sporting Emmen 1
ONT/CHZ 7
5

Vrijdag 15 maart

ONT/CHZ 1
2
Urk 3
5
Blauw Wit 34 1
5

Vrijdag 8 maart

Inter Maluku Futsal Club 1
4
Drachtster Boys 3
4
Futsal Frisia
1

Vrijdag 1 maart

Futsal Marum 2
5
FVC 1
4
TLC 2
5

Vrijdag 23 februari

Futsal Marum 4
3

Vrijdag 16 februari

Grijpskerk 1
4
Borger 1
1

Vrijdag 9 februari

WMC 3
7
ONT/CHZ 3
3
WMC/ EP De Treffer 2
4

Vrijdag 2 februari

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
2
Westerkwartier 1
3
Futsal Marum 3
6
Zevenhuizen 1
5

Vrijdag 26 januari

ONT/CHZ 5
6
Drachtster Boys 2
5
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
3

Vrijdag 19 januari

Futsal Winsum 2
1
(Afgelast)
Grijpskerk 2
(Afgelast)
Grijpskerk 2

Vrijdag 12 januari

Westerkwartier 3
4
Roden 4
3

Vrijdag 15 december

Blauw Wit 34 5
3

Vrijdag 8 december

vv Stanfries 1
4
Avanti 1
4
Nieuw Roden 7
4

Vrijdag 1 december

Hoogeveen 1
5
Exstudiantes Groningen 1
4

Vrijdag 24 november

Futsal Marum 1
3
Futsal Heerenveen 2
4
Fc. Grootegast 1
4

Vrijdag 17 november

Urk 2
4
Futsal Frisia 2
12

Vrijdag 10 november

CSVC 1
4
Westerkwartier 2
2
Balk ZV2
8
Futsal Meedhuizen 1 / Team Enerdjé
7

Vrijdag 27 oktober

ONT/CHZ 2
6
Drachtster Boys 1
5
Zevenhuizen 3
5

Vrijdag 20 oktober

Roden 1
8
Tunas 1
3
ONT/CHZ 6
4

Vrijdag 13 oktober

Usquert 1
4
TLC 2
2
Futsal Buitenpost/ The Point 1
7

Vrijdag 6 oktober

ONT/CHZ 5
5

Vrijdag 29 september

Steenwijker Boys 1
9
Sporting Emmen 1
5
TLC 5
6

Vrijdag 22 september

Avanti 2
1
Inter Maluku Futsal Club 1
4
TLC 6
2

Vrijdag 15 september

ONT/CHZ 1
3
Z.V.F. 1/Kunststofvloeren Nederland
3
Futsal Emmeloord/ La Familia 2
5

Vrijdag 8 september

Urk 2
1
ONT/CHZ 4
4
TLC 3
2
Exstudiantes Groningen 1
6
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 24 mei

Fc. Grootegast 1
12

Vrijdag 10 mei

Drachtster Boys 1
3
vv Stanfries 1
(Afgelast)

Vrijdag 26 april

Futsal Winsum 2
5
Futsal Meedhuizen 1 / Team Enerdjé
6

Vrijdag 19 april

Nieuw Roden 7
10
ONT/CHZ 1
3

Maandag 15 april

Avanti 1
9

Vrijdag 12 april

Hoogeveen 1
5
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
3
Urk 2
5

Vrijdag 5 april

Futsal Frisia 2
10
Futsal Marum 3
5

Vrijdag 29 maart

ONT/CHZ 3
10
ONT/CHZ 4
6

Woensdag 27 maart

Futsal Emmeloord/ La Familia 2
7

Vrijdag 22 maart

Futsal Marum 4
7
Usquert 1
2

Woensdag 20 maart

Futsal Buitenpost/ The Point 1
(Afgelast)

Vrijdag 15 maart

WMC/ EP De Treffer 2
9
Zevenhuizen 3
14

Woensdag 13 maart

CSVC 1
3

Vrijdag 8 maart

Futsal Marum 1
6

Vrijdag 1 maart

Drachtster Boys 1
3
Exstudiantes Groningen 1
6
ONT/CHZ 6
5

Vrijdag 23 februari

Balk ZV2
3
ONT/CHZ 7
5

Vrijdag 16 februari

Westerkwartier 2
3
TLC 6
5

Dinsdag 13 februari

Steenwijker Boys 1
8

Vrijdag 2 februari

TLC 5
5
Roden 1
7
Tunas 1
4

Vrijdag 26 januari

ONT/CHZ 2
1

Woensdag 24 januari

Z.V.F. 1/Kunststofvloeren Nederland
2

Vrijdag 19 januari

Drachtster Boys 2
5
TLC 7
7

Maandag 15 januari

De Herauten 1
2

Vrijdag 15 december

Futsal Marum 3
5
Urk 2
4
Futsal Frisia 2
2

Maandag 11 december

Grijpskerk 2
9

Vrijdag 8 december

Inter Maluku Futsal Club 1
6
Balk ZV 1
7

Maandag 4 december

Avanti 2
5
PKC83 2
6

Dinsdag 28 november

Steenwijker Boys 1
(Afgelast)
Steenwijker Boys 1
(Afgelast)

Maandag 27 november

TLC 2
3

Vrijdag 24 november

Drachtster Boys 3
0
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
5
ONT/CHZ 4
2

Woensdag 22 november

Futsal Frisia
2

Vrijdag 17 november

Zevenhuizen 2
2

Maandag 13 november

Sporting Emmen 1
3

Vrijdag 10 november

ONT/CHZ 1
1

Woensdag 8 november

Blauw Wit 34 1
5

Vrijdag 3 november

Roden 2
6

Vrijdag 27 oktober

Futsal Marum 4
3

Vrijdag 20 oktober

Futsal Marum 2
5

Woensdag 18 oktober

FVC 1
5

Vrijdag 13 oktober

WMC/ EP De Treffer 2
4
Drachtster Boys 2
2

Maandag 9 oktober

Grijpskerk 2
11

Vrijdag 6 oktober

Westerkwartier 1
4
Exstudiantes Groningen 1
8

Vrijdag 29 september

Zevenhuizen 1
7

Woensdag 27 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
3

Vrijdag 22 september

Borger 1
2

Maandag 18 september

Grijpskerk 1
9

Vrijdag 15 september

vv Stanfries 1
3
ONT/CHZ 5
4

Vrijdag 1 september

Futsal Emmeloord
5
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen