Zaalvoetbalvereniging Futsal Dragten

Uitslagen

Thuis

Vrijdag 27 mei

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
4

Woensdag 25 mei

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
6
(Afgelast)
Avanti 1

Woensdag 18 mei

Roden 2
2

Vrijdag 13 mei

Futsal Dragten 4
5

Vrijdag 6 mei

ZVF 1
7

Vrijdag 29 april

Futsal Frisia/ Spin Off 1
7
G.S.F.V. Drs. Vijfje 17
5
Nieuw Roden 2
5
S.V. Oosterwolde 1
4

Vrijdag 22 april

G.S.F.V. Drs. Vijfje 31
8
Leeuwarder Zwaluwen 1
4
ZVF 1
1

Vrijdag 15 april

Drachtster Boys 1
4
(Afgelast)
Zevenhuizen 2

Woensdag 13 april

Futsal Dragten 2
7
G.S.F.V. Drs. Vijfje 24
4

Vrijdag 8 april

Futsal Buitenpost/ The Point 1
1
V.V. Westerkwartier 2
3
TLC 1
4
Potetos 6
11

Woensdag 6 april

ONT/CHZ 2
9
Drachtster Boys 3
3

Vrijdag 1 april

REUZ 1
1
Workum 1
1
Zevenhuizen 1
3
ONT/CHZ 6
0

Vrijdag 25 maart

TLC 2
5
ONT/CHZ 3
5
G.S.F.V. Drs. Vijfje 20
5

Vrijdag 18 maart

Nieuw Roden 4
7
De Herauten 1
2

Vrijdag 11 maart

DOSKO 1
5

Woensdag 9 maart

Drachtster Boys 2
1

Vrijdag 4 maart

V.V. Westerkwartier 4
3
Nieuw Roden 4
2
Drachtster Boys 3
8

Vrijdag 25 februari

Nieuw Roden 1
3
ONT/CHZ 6
1
TLC 2
4
TLC 5
2

Vrijdag 11 februari

Jong Leekster Eagles
2

Vrijdag 4 februari

Futsal Dragten 3
3
Potetos 6
4
Futsal Dragten 5
3

Vrijdag 26 november

Drachtster Boys 1
6

Vrijdag 19 november

REUZ 1
4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
0
Nieuw Roden 3
8

Vrijdag 12 november

Avanti 1
3

Vrijdag 5 november

Futsal Marum 2
6
Zevenhuizen 2
4
Beilen 1
3
Zevenhuizen 1
18

Vrijdag 29 oktober

ONT/CHZ 2
1
S.V. Oosterwolde 1
9
Workum 1
6
ONT/CHZ 5
4

Vrijdag 22 oktober

ONT/CHZ 4
3
V.V. Westerkwartier 3
9
Futsal Dragten 8
1
Roden 2
1

Vrijdag 15 oktober

Futsal Dragten 7
7
WMC/ EP De Treffer 1
3
ONR 2
7
Zevenhuizen 3
2

Vrijdag 8 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
0
Leeuwarder Zwaluwen 1
2
TLC 1
2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 31
3

Vrijdag 1 oktober

SC Flamingo 1
2
TLC 6
4
SC Flamingo 3
2

Vrijdag 24 september

Hoogeveen 1
2
TLC 4
4
V.V. Westerkwartier 4
15
Real Camaradas 6
2

Vrijdag 17 september

t Fean 58 1 (zv)
1
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
3
ONR
6

Vrijdag 10 september

ONT/CHZ 4
5
Drachtster Boys 1
2
Noordbergum 1
2
ONT/CHZ 5 **
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

Uit

Vrijdag 27 mei

TLC 5
2
TLC 2
6
G.S.F.V. Drs. Vijfje 31
4

Vrijdag 20 mei

WMC/ EP De Treffer 1
3
Roden 3
6
TLC 1
3

Woensdag 18 mei

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
6
G.S.F.V. Drs. Vijfje 20
3

Vrijdag 13 mei

Roden 4
5
Futsal Dragten 5
8

Woensdag 11 mei

ZVF 1
(Afgelast)
t Fean 58 1 (zv)
0
ZVF 1
(Afgelast)
DOSKO 1
(Afgelast)

Maandag 9 mei

Zevenhuizen 3
1

Vrijdag 6 mei

G.S.F.V. Drs. Vijfje 17
3
ONT/CHZ 4
4

Vrijdag 29 april

Zevenhuizen 2
3
ONR
19
Drachtster Boys 2
6

Vrijdag 22 april

ONT/CHZ 2
(Afgelast)

Woensdag 13 april

Futsal Dragten 3
2
Beilen 1
5

Vrijdag 8 april

Jong Leekster Eagles
3

Woensdag 6 april

Surhuisterveen 1
2
Leeuwarder Zwaluwen 1
5

Vrijdag 1 april

Drachtster Boys 1
2
Nieuw Roden 4
1

Donderdag 31 maart

Roden 6
6

Woensdag 30 maart

ZVF 1
5
G.S.F.V. Drs. Vijfje 24
4

Maandag 28 maart

Roden 2
7

Vrijdag 25 maart

ONT/CHZ 2
1
G.S.F.V. Drs. Vijfje 31
3

Maandag 21 maart

S.V. Oosterwolde 1
2

Vrijdag 18 maart

Nieuw Roden 1
5
V.V. Westerkwartier 2
6
ONT/CHZ 5
2

Woensdag 16 maart

Futsal Buitenpost/ The Point 1
7

Maandag 14 maart

Avanti 1
6

Vrijdag 11 maart

ONR
4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 17
3

Vrijdag 4 maart

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
6
TLC 1
3

Woensdag 2 maart

Futsal Frisia/ Spin Off 1
3

Dinsdag 1 maart

Workum 1
4

Vrijdag 25 februari

Potetos 6
6

Woensdag 23 februari

Futsal Buitenpost/ The Point 1
6
ZVF 1
(Afgelast)

Vrijdag 11 februari

Futsal Marum 2
13
V.V. Westerkwartier 2
4
Zevenhuizen 2
5

Vrijdag 4 februari

Futsal Dragten 4
1
Futsal Dragten 2
1

Vrijdag 26 november

Nieuw Roden 2
2

Woensdag 24 november

G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
4

Woensdag 17 november

Futsal Heerenveen 5
4

Vrijdag 12 november

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1
3
ONT/CHZ 6
4

Vrijdag 5 november

G.S.F.V. Drs. Vijfje 12
3

Dinsdag 2 november

Workum 1
2

Maandag 1 november

Avanti 1
4

Vrijdag 29 oktober

REUZ 1
5
Nieuw Roden 4
9
Zevenhuizen 1
6

Vrijdag 22 oktober

V.V. Westerkwartier 1
5
Futsal Dragten 10
11

Woensdag 20 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 24
2

Vrijdag 15 oktober

Futsal Dragten 9
4
Roden 2
4

Woensdag 13 oktober

Leeuwarder Zwaluwen 1
3

Vrijdag 8 oktober

Drachtster Boys 3
4

Woensdag 6 oktober

G.S.F.V. Drs. Vijfje 21
3

Vrijdag 1 oktober

ONT/CHZ 1
2

Woensdag 29 september

Futsal Frisia 5
7

Vrijdag 24 september

Roden 4
8
Nieuw Roden 1
5

Maandag 20 september

S.V. Oosterwolde 1
2

Vrijdag 17 september

Nieuw Roden 3
20
Drachtster Boys 1
3
ONT/CHZ 5
3
V.V. Westerkwartier 4
7
ONT/CHZ 3
5

Woensdag 15 september

G.S.F.V. Drs. Vijfje 22
0

Maandag 13 september

De Herauten 1
3

Vrijdag 10 september

Drachtster Boys 3
2
ONT/CHZ 1
6
ONT/CHZ 6
0

Woensdag 8 september

Surhuisterveen 1
3

Maandag 6 september

De Herauten 1
2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen